1. 1.
    Ne olmuş yani? Biz bilmiyoruz sanki 1700'lerde cehapenin neler yaptığını? Hadi, bunları da konuşalım o zaman.
    Hayırlı olsun fabrikası, cayır cayır kazancı olsun ki zaten olacaktır. Geçiniz yani. Sıkıntılı bir durum yok. Sonsuz kadar hoşgörüye sahipmişiz meğer. Hoşgörülü olmak için konu seçmekte sıkıntı yaşıyoruz herhalde? Bilemiyorum. Normalde olmaması gereken şeyler bitmiyor. Ardı arkası kesilmiyor. Hergün, hergün, hergün.
    1 yıldır artarak devam ediyor. Bu normal bir uygulama ise bir fabrika da ben rica edeyim? Antalya'da 500 bin liralık yolsuzluk yayınlandı bugün. Sorun yok. Yalova belediyesinde de hırsızlık yapanlar varmış ve belediye başkanı bizzat kendisi suç duyurusunda bulunmuş. Hırsızlar yakalanmış. Son durum nedir peki? Belediye başkanına kayyum. Hırsızlar peki? Kim bilir ne yapıyorlar? Nedir bu? Tabi ki normal olandır. Hırsızları yakalatmak kadar vatana, millete kötülük edilmez. Büyük suç. Herkesin çarşısı pazar olmuş. Keyfi, tıkırı yerinde. Başkaları mı? Bana ne ya. Bir hukuksuzluktan haberdar olduğumuzda ilk olarak kimin yaptığına bakıyoruz ve ona gore adalet mekanızmamı kuruyoruz. Yapan benden olunca sorun yok. Benden olmayınca feryat figan. Adalet kantarının topuzunun ırzına geçmişiz. Kevgir olmuş. Bu niye böyle? O niye şöyle diyerek deli gibi dolanıyoruz.
    2 ... huzursuz adam
  2. 2.
    orman arazisine kaçak villa yapmaktan dolayı yargılanıp mahkum olmuş cumhurbaşkanının ülkesinde normaldir..

sit alanına villa yapan cumhurbaşkanının olduğu ülkede de normaldir...

ama sevgili akp'lilerimizin seçici geçirgen gözleri sadece chp'lilerin ihlallerini görür..

mesela yılmaz özdil'in evi imar usulsüzlüğü sebebiyle yıkıldı.. oysa ben bizim caddede en az 30 tane imar usulsüzlüğü gösterebilirim.. şu an benim karşımda yasadışı olarak iki kat çıkmış bir otel var mesela... tahmin edebileceğiniz gibi otelin sahibi malum partiden...

namazlarını gıliyyyyyyyyyyyyyyy......
    oruçların dutiyyyyyyyyyyyyyyy......
    hemi de garısı örtülü.................
    her gurban bayramında 10 öküz boğazliyiyiyiyiyyyy...

dolayısıyla o imar yolsuzluğu yapabilir...
    dimi lan arabın uşakları....
    8 ... arbutus unedo