bugün

ruhi çenet ile çektiği voscreen videosu, voscreen'i tanıtan ve sevdiren videodur.
Ben seviyorum o çocuğu ya pozitif. Zaten videolarinda olgun ağır bir yapısı olsa izlenmez. Olduğu gibi biri olduğunu düşündüğüm youtuber.
sebebini bilmiyorum ama çocukcağıza çok aşırı sinir oluyorum. çok samimiyetsiz.

sanki beni sırtımdan bıçaklamış gibi, en sevdiğim bardağımı kırmış gibi, düştüğümde bana bir tekme atmış gibi. öylesine bi hıncım var bu çocukcağıza.

hayır erkek filan da dğilim kıskançlıkla açıklayayim anlayamıyorum. keşke ölse.
öylesi bir tiksintiyle nefret ettiğim kişilik.
Bu kadar entry girilince öldü sandığım.
Hrksmrbbnorkn.
YouTube'da kaliteli içerikler üreten bir youtuber.
tostçu erolla birlikte nusrete gitti. gelen garson tostçu erol'u tanıdı hatta nasılsınız falan diye sordu orkun'u tanımadı. o an orkun un surat düştü garsona trip atmaya başladı. lan sen kime neyin tribini atıyon amk? lan geçenlerde teyzenin biri burak yılmaz'ı balici sandı... kendinizi fazla meşhur sanıp havaya girmeyin amk... sizi hala daha türkiye'nin %95'i tanımıyor...

edit: 95 az olmuş lan biz onu 98 yapalım.
youtube kariyerine korku oyunları ile başlayan, pek tutulmayınca tarz değiştirip eğlenceli parodi ve vlog vidyoları çeken başarılı yutubır. sunumu ve vidyolarının içerikleri kesinlikle çok başarılı.
en itici bulduğum insanlardan biridir.
Bana göre Türkiye nin en iyi ikinci youtuberi sizce birincim kim tahmin edin.
Bi ara çok izlediğim ama şu aralar acayip itici ve gereksiz bulduğum kişilik. Ayrıca kendisini salak ile avanak filmindeki Jim Carrey'e benzetiyorum..
en başından itici olan çocuk bir youtuber.
Hayat bu cocuga guzel valla.Dubai nusrette 1500 lira harcadi.Etlerde fenaydi yalniz.
Güzel içerikler üretiyor aslında. Ama herşeyin bir sonu vardır bu şöhret bitince ne yapacak merak konusudur.
valla dubaiyi bilemem en son tostçu erolla birlikte gittiği nusr-et şubesindeki servis çalışanı kendisini tanımayınca trip atmıştı çalışana. üstelik aynı çalışan tostçu erolu tanıdı. off görmelisiniz orkunu bi tripler bi tripler...

servis çalışanı: garson.
başlarda iyi başlayan ama sonra senaryo üretimi gereksiz konulara kayan youtuber.
video çekeceğim diye iticiliğini had safhaya getiren youtuber.

hızlıca selam verdiğinde sempatik olduğunu sanıyor.
Ergen neslin genç sikimsonik ideol adayıdır. Yazık.
Şu kullanıcı da bu kanala abone:Orkun Işıtmak yazısını gördürmekten bıktıran youtuber.
minecraftla başlamıştı ama sonradan kendini diğerlerinden ayırdı televizyonda bi eğlence programı yaparsa süper olacak.
YouTube dan videoları engellenmiş gayet eğlenceli fırlama bir youtuber ama yaş itibari ile rahatsız etmektedir.
"Yorumlardan sarki yapmak" videolarinda en iyisi. Çok gülüyorum bu çocuğa, en azından ergen değil. Of gozum enes batur'u asla götürmüyor ya, allah'ım günah yazma.
Sevmediğim yutubırlardan.
gezi parkı videoları nete düşmüş youtuber.

https://yadi.sk/i/1Z0E00P43KnYtL
güncel Önemli Başlıklar