bugün

X challenge, y challenge, z challenge diye diye yakında göt s*ktirme challenge yapacak diye tedirgin oluyorum. Yok yani bunu izleyip özenen bi sürü velet var o canımı sıkıyor.
Şaklaban. Böyle tipleri ünlü yapanları, destek verenleri vatandaşlıktan çıkarsalar iq ortalaması yükselir.
neydi hani alman özentisi popüler bir tabir vardı.

(bkz: başkası adına utanmak)

ben başkası adına utanmayı reddediyorum. başkası için kin beslemeyi tercih ediyorum.
Kimdir tanımam, etmem; ama allah annesine, babasına sabırlar ihsan etsin.
itici, komik olmayan, yapmacık, tipsiz ve son fotoğraf ile de topitopluğu tescillenmiş youtuber.
2018 yılın youtuber ı.
orkut ışıldak' ı gezi eylemlerindeki görüntüleri (şu polise taş attığı) ifşalandığı zamana kadar severek izler hatta sempatik bulurdum. Güzel halkımız her şey gibi bunuda unutsa da.. Nese. Artık takip etmiyorum bu şahsı.
Sözlüğe yazar alımlarının yaşının düştüğünü böylesi zatların başlıkları altında onları savunanlardan anlıyorsunuz.Malum kitle maksimum 14 yaş olunca.

Neyse kendini beğenmiş, samimiyetsiz zengin züppesi.Bu üç sıfatıda şans eseri kanalında paylaştığı 'Kızlardan Numarasını Almak Reymen vs Orkun' adı altında gördüm ve gerçekten üzüldüm.Böyle bir şeyi gördüğüm ve bunu görüp beğenenlerin olduğunu gördüm.

Eğer sırf bunu okuduğunuzda bile midenize hücum eden salgılar olmuyorsa birde açın izleyin.Türk Youtuberliği çöp demek isterdim ama öyle iyi kanallar varken bunlarında temsil ediyormuş gibi trendlerde orda burda görünmesi traji komik bir durum.
sıktığını düşündüğüm youtuber.
zengin youtuber'lardan biri. ben artık böyle kategorize ediyorum.
Şişirilmiş balon. Sesi bir süreden sonra aşırı itici ve sıkıcı geliyor.
Üzülüyorum gerçekten.Hangi sıfat adı altında bunu yapabiliyorlar?Kızları bir tüketim ürünü gibi düşünüp, banknot olarak tipleriyle market reyonundan alırmış gibi numarasını almayı istemesi mi daha kötü?Yoksa bu hanım kızlarımızın hani onlara bir sıfat yerleştiremiyorum bile ama biliyoruz ki yolda sen ben istesek türlü türlü etiketlerle bizi dışlarlar iter kakarlar(buradan çirkin olduğumu yada çirkinler adına bir şey söylediğimi düşünmeyin) lakin şu iki tip çıkıp geliyor ve numaralarını verirken orgazm oluyorlar.Etik bir içerik olduğunu mu düşünüyorsun bunun?Yada bu bir içerik mi?Aslında ne fark eder tıklanması ile hangi ülkede olduğunuzu bağdaştırıyorsunuz.
görsel
Enes batur camışından daha iyi olan YouTuber.
veledmsn krdş.
alkışlarlayaşıyorum'da denk gelen videosunda şarkıcı inna'yı şahin ile sahilde gezdiriyor. komiklikler şakalar falan yapılıyor.
her isteği hemen alınan zengin çocuğu tipine sahip olduğu için itici bulduğum youtuber. zaten ad-soyad kombinasyonu bile fakir olmadığı tezimi destekliyor: orkun ışıtmak. hangi fakir çocuğuna orkun ismini koyar ki? hi hi.

ama hakkını yemeyeyim bir keresinde milleti ' uzaya köprü yapılıyormuş ne diyosunuz ' röportajıyla trollediği videosuna gülmüştüm. başka da videosuna bilmem çünkü zengin zengin içerikler çekiyordur kesin.

halka in orkun ışıtmak!!!
andy'nin nesi var'daki andy'nin yaşayan versiyonu. Lütfen tek benzetenin ben olmadığımı söyleyin.
kimilerine dert olan zengin bir kardeşimiz. adamın yaptığı videoların çeyreğini yapamayacak adamlar eleştiriyor.
gündem olmak için dayak yemiş ve emeline ulaşmıştır.
ismini okuyup da simasını bilmediklerimden biriydi. Haberlerde gördüm.
Video çekerken dayak yiyen bir fenomen.
Geçmiş olsun.
çomarların parlattığı bir çomar.
şu bu videolar sana ne katar ki diyenlere acayip kılım.
abi sanki her boşlukta kitap okuyup klasik müzik dinliyorsunuz.
adam eğlenceli zaman geçirici günlük yaşanan stresleri unutturma amaçlı kafa dağıtıcı video çekiyor.ama yabancılar yapınca götünüz düşüyor izlemekten.
ulan sonra biz neden gavurlar gibi eğlenmeyi bilmiyoruz diyorsunuz.
o zaman aşağıdakilerden en az birini yapıyorsunuz eminim hiçbirini yapmayın ölün, ot olun.
1.futbol ,basket, tenis , beyzbol(özellikle) izlemeyin, ne katar ki size.
2.asla bilgisayar oynamayın ne katar ki size amk gidin kitap okuyun.
3.asla sözlüğe bir şey yazmayın ne bok biliyorsunuz da sözlüğe bir şey katacaksınız
4.asla haber maber dinlemeyin ne katacak ki size, bilseniz ne bok olacak sanki değiştirebilecek misin düzeni koy götüne mozart dinle.
5.arkadaşlarınla da ilişkiyi kes, ne katacak o sana amk anca boş muhabbetler.
6.gitar piyano vs enstürmanları unut ne katacak ki sana sanatçı olaman zaten vakit geçirmek için abi diyorsan deminki örneklerin hepsi vakit geçirmelikti zaten.
çok karaktersiz bir kişi çektiği videolar desen çok kötü.
Kardeşim yüzünden nefret ettiğim YouTuber. Çocuk bıkmadan usanmadan izliyor, tekrar tekrar izliyor.
youtube'nin eskilerindendir. samimiyeti hoşunuza gitmeyebilir ama ülkede en özgün kanalların başında geliyor orkun. en azından oturduğu yerden günde 3 stok video paylaşmıyor.