bugün

polisler için, sıkıştılar, bomba atın, molotof atın diyen biri kimse kusura bakmasın benim gözümde pkk'lı kadar vatan hainidir.
Burada algı kasan gebeşlere bakmayın. Adam küfür mü etmiş sadece. Adam polislerin öldürülmesi için götünü yırta yırta bağırıyor orada. Öldürün diye bağırıyor lan, bunun nesini savunuyorsunuz. Bomba atın diyor götünüzle mi dinliyorsunuz. Bir başkası polis geç kalınca herkes sövüyor diyor. Harbiden göte sürülecek akıl yok sizde bunla bu bir mi ? Diğeri o kadar ünlü katıldı diyor. Hangi ünlü şu polisi öldürün diye bağırmış. Diyorum ya bu yarım akıllılar kıt beyinleriyle algı yapmaya çalışıyor. Bunlarda vatan millet sevgisi yok. Sırf hükümet gitsin diye darbe çıksın da ister ekonomi batsın da ister.
100 bin abonesi olan youtube kanalı. sponsoru bile var hatta bu çocuğun. kendisinden 4 kat fazla olan(410 bin) abonesiyle muratabigf bile sponsor alamıyorken orkun kardeşimizin sponsor bulabilmesi işin ilginç olan kısmı gibi duruyor.
Saniyede 5 takipçi kaybeden yutubur. Acımıyorum size. Size ve siz gibi diğer para kazanmak için şekilden şekile girenlere.

Saat gece 2 ve saniyede 5 takipçi kaybediyor.
ağır geri vites yapmış.

zaten bu sosyal medya fenomenleri dedikleri tırrekler popülaritelerini kaybetmemek için götlerini bile verirler. alayı sinsi alayı ikiyüzlü.

yok saygılıyım örneğim size layık olmaya çalışıyorum bilmem ne. siktirin lan.
aynen övmeye devam edin. sizin sayenizde paraları cukkalayıp dünyanın belasını silksin, siz de izleyip beğenin video'larını. böyle devam edin amk.

edit: youtuber denilen insanlar sizin hayatlarınızı renklendiriyor ise geçmiş olsun hepinize. toprak atın üstünüze, kafadan başlayın.
son bilmem kaç saatte 30.000'e yakın abone kaybetmiştir.

kaybettiği sayı çok az çünkü 3 buçuk milyon abonesi olan biri için bu sayı bir hiç...

edit: açıklamasında son videolardan biri gerçekten de bana ait diyor. lan selfie pozisyonunda kendini kayda almışsın bundan ala kanıt mı var? bi de diyor ki "gerçekten de bana ait..." (bkz: swh)

aramızda küçükken yaptığı saçmalıklara bakıp utanmamış biri varsa parmak kaldırsın diyor ben cezaya falan özenirdim (bildiğin rapçi olan) şimdi o hallerime bakıp utanıyom bu sayılır mı orkuncuk?

ki 15-16 yaş çok da küçük bir yaş değil hatta ve hatta ağzından çıkan lafların "ağırlığı" o yaşa bile 5 beden fazla gelir...

edit: ki 2013 yılında 15-16 değil bildiğin 17 yaşındaymış amk... kendi web sitesinde (orkunisitmak.com) biyografisini yazmış ve 1996 doğumlu olduğunu söylüyor. bari orda silseydin yalan atmadan önce... (bkz: swh)

edit: silmek yerine siteyi kapatmış. yenileniyormuş güya...

olm o değil de ben sanmıyom 3 buçuk milyon takipçisi olacağını... bot olabilir amk.
2013'te yanlış yapmıştır. *

2013'te yapılan bazı açıklamalar ;
RTE: türklüğü ayaklar altına aldım.
RTE : %50'miz var.
RTE: hocaefendiyi seviyoruz.
RTE: sayın öcalan.

RTE de hata yapabiliyor. *

Ey ak partililer;geçmiş,geçmişte kalmıştır. *

(bkz: her insan hata yapabilir)
(bkz: dün dündür bugün bugündür)

Not: umarım gerçekten pişmandır.
Oturmuşsunuz orkun ışıtmak adlı maydanoz kafa hakkında bıdı bıdı açıklamalar tartışmalar çeviriyosunuz.

görsel

Sikeyim muhabbetinizi.
orkut ışıldak' ı gezi eylemlerindeki görüntüleri (şu polise taş attığı) ifşalandığı zamana kadar severek izler hatta sempatik bulurdum. Güzel halkımız her şey gibi bunuda unutsa da.. Nese. Artık takip etmiyorum bu şahsı.
görsel
2018 yılın youtuber ı.
son videosundan sonra "ergenlere hizmet ettiğini" kesinlikle kabul etmesi gereken yutupır. son 1 ay hariç düzenli izlerdim... hele hele saç boyama videolarından sonra iyice cıvıttı, ne bileyim önceden biraz daha normal içerikliydi videoları. bir de diyor işte ben "yutubun cem yılmazıyım"... yutubun cem yılmazı olmak için daha geniş bir kitleye hitap etmen lazım.

ünlüleri anlamıyorum murat boz falan filminin reklamı için bununla video çekindi. orkunun cıvıtmasını farkedemediler galiba. yani 11-17 yaş izlesin 20+ izlemesin kafasında mısın murat bozcuğum?
itici, komik olmayan, yapmacık, tipsiz ve son fotoğraf ile de topitopluğu tescillenmiş youtuber.
Samimiyetinden şüphe ettiğim youtuber. Yine de enes Batur kadar itici olamaz amk.
güncel Önemli Başlıklar