1. 276.
  base 42 nin yurtdışından başarılı bir şekilde getirdiği Soğuk Savaş (isim kendilerinin tabi) formatını çalıp aşırı derecede başarısız şekilde çalarak yutuba koyan ergendir.

  yumruk yeme olayı hele kahkahalarla izledim sonrasında mr odasında foto atmış ulan mr ı niye çektiler adam elmacık kemiğine vurdu . git bi göz muayenesi ol virali bırak .
  1 ... marvolo riddle 2
 2. 275.
  youtube da kaliteli içerik üreten sayılı insanlardan birisi. öyle sık takip etmiyorum ama denk geldikçe izlerim videolarını. tabi son 1-2 sene için konuşuyoruz onun öncesi boş.
  1 -5 ... kiminanir vol2 special edition
 3. 274.
  Sözlüğe yazar alımlarının yaşının düştüğünü böylesi zatların başlıkları altında onları savunanlardan anlıyorsunuz.Malum kitle maksimum 14 yaş olunca.

  Neyse kendini beğenmiş, samimiyetsiz zengin züppesi.Bu üç sıfatıda şans eseri kanalında paylaştığı 'Kızlardan Numarasını Almak Reymen vs Orkun' adı altında gördüm ve gerçekten üzüldüm.Böyle bir şeyi gördüğüm ve bunu görüp beğenenlerin olduğunu gördüm.

  Eğer sırf bunu okuduğunuzda bile midenize hücum eden salgılar olmuyorsa birde açın izleyin.Türk Youtuberliği çöp demek isterdim ama öyle iyi kanallar varken bunlarında temsil ediyormuş gibi trendlerde orda burda görünmesi traji komik bir durum.
  -1 ... nihilistefan
 4. 273.
  sıktığını düşündüğüm youtuber.
  1 ... yapacakbiseyyok
 5. 272.
  Türk ergenlerinin tek bir karakterde toplaması olan tip.

  itici, gerizekalı, aynı zamanda çıkarcı ve gezici.
  3 -1 ... expected1
 6. 271.
  ergenlerin çekemediği yetenekli genç. çalışın sizin de olsun.
  -1 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
 7. 270.
  zengin youtuber'lardan biri. ben artık böyle kategorize ediyorum.
  ... billyhalleck
 8. 269.
  Şişirilmiş balon. Sesi bir süreden sonra aşırı itici ve sıkıcı geliyor.
  2 ... gethere
 9. 268.
  Üzülüyorum gerçekten.Hangi sıfat adı altında bunu yapabiliyorlar?Kızları bir tüketim ürünü gibi düşünüp, banknot olarak tipleriyle market reyonundan alırmış gibi numarasını almayı istemesi mi daha kötü?Yoksa bu hanım kızlarımızın hani onlara bir sıfat yerleştiremiyorum bile ama biliyoruz ki yolda sen ben istesek türlü türlü etiketlerle bizi dışlarlar iter kakarlar(buradan çirkin olduğumu yada çirkinler adına bir şey söylediğimi düşünmeyin) lakin şu iki tip çıkıp geliyor ve numaralarını verirken orgazm oluyorlar.Etik bir içerik olduğunu mu düşünüyorsun bunun?Yada bu bir içerik mi?Aslında ne fark eder tıklanması ile hangi ülkede olduğunuzu bağdaştırıyorsunuz.
  orkun ışıtmak
  11 -2 ... nihilistefan
 10. 267.
  Enes batur camışından daha iyi olan YouTuber.
  -2 ... bos bira sisesi