1. 254.
  orkut ışıldak' ı gezi eylemlerindeki görüntüleri (şu polise taş attığı) ifşalandığı zamana kadar severek izler hatta sempatik bulurdum. Güzel halkımız her şey gibi bunuda unutsa da.. Nese. Artık takip etmiyorum bu şahsı.
  9 ... mana potu
 2. 253.
  Uğur ışılak’ın yan köyünden akrabası olabilir.
  ... queen dinleyen adam
 3. 252.
  içerik üreterek para kazanan youtuber.
  Muazzam içerik cidden!

  orkun ışıtmak
  5 -3 ... one last chance
 4. 251.
  Sözlüğe yazar alımlarının yaşının düştüğünü böylesi zatların başlıkları altında onları savunanlardan anlıyorsunuz.Malum kitle maksimum 14 yaş olunca.

  Neyse kendini beğenmiş, samimiyetsiz zengin züppesi.Bu üç sıfatıda şans eseri kanalında paylaştığı 'Kızlardan Numarasını Almak Reymen vs Orkun' adı altında gördüm ve gerçekten üzüldüm.Böyle bir şeyi gördüğüm ve bunu görüp beğenenlerin olduğunu gördüm.

  Eğer sırf bunu okuduğunuzda bile midenize hücum eden salgılar olmuyorsa birde açın izleyin.Türk Youtuberliği çöp demek isterdim ama öyle iyi kanallar varken bunlarında temsil ediyormuş gibi trendlerde orda burda görünmesi traji komik bir durum.
  -1 ... nihilistefan
 5. 250.
  sıktığını düşündüğüm youtuber.
  1 ... yapacakbiseyyok
 6. 249.
  ergenlerin çekemediği yetenekli genç. çalışın sizin de olsun.
  -1 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
 7. 248.
  zengin youtuber'lardan biri. ben artık böyle kategorize ediyorum.
  ... billyhalleck
 8. 247.
  Şişirilmiş balon. Sesi bir süreden sonra aşırı itici ve sıkıcı geliyor.
  2 ... gethere
 9. 246.
  Üzülüyorum gerçekten.Hangi sıfat adı altında bunu yapabiliyorlar?Kızları bir tüketim ürünü gibi düşünüp, banknot olarak tipleriyle market reyonundan alırmış gibi numarasını almayı istemesi mi daha kötü?Yoksa bu hanım kızlarımızın hani onlara bir sıfat yerleştiremiyorum bile ama biliyoruz ki yolda sen ben istesek türlü türlü etiketlerle bizi dışlarlar iter kakarlar(buradan çirkin olduğumu yada çirkinler adına bir şey söylediğimi düşünmeyin) lakin şu iki tip çıkıp geliyor ve numaralarını verirken orgazm oluyorlar.Etik bir içerik olduğunu mu düşünüyorsun bunun?Yada bu bir içerik mi?Aslında ne fark eder tıklanması ile hangi ülkede olduğunuzu bağdaştırıyorsunuz.
  orkun ışıtmak
  11 -2 ... nihilistefan
 10. 245.
  Enes batur camışından daha iyi olan YouTuber.
  1 -2 ... bos bira sisesi