bugün

sözlüğe sponsor seçerken bayan yazarların da düşünülmesi gerektiğini vurgulayan bir kampanyadır. orkid'in özellikle sözlük pikniklerine falan sponsor olmasını istemekteyim zira anlatıldığına göre orkid kullanan kızlar ata biner, voleybol oynar, bir oyana atlar, bir bu yana zıplar, hiperaktiviteye hiperaktivite demez coşar da coşar hatta mühendis olanı bile var. şimdi bir pikniğimiz de böylesine coşkulu bayanları görmeyi kim istemez. netekim erkekler de ayakkabı silmek için felan kullanabilirler sonuçta çok kullanışlı bir şey bu orkid.* *
BIZDEN OLAN OLMAYAN YAZAR VE CAYLAKLARA ORKID SPONSOR OLSUN SPONSORLUGUN YANINDA BIR YILLIK ORKID IHTIYACIMIZI KARSILASIN
(bkz: molped sözlüğe sponsor olsun)
(bkz: carefree sözlüğe sponsor olsun)
(bkz: kotex sözlüğe sponsor olsun)

şeklindeki alternatif açılımlara yol açacak başlık
(bkz: sampanya acar gibi kampanya acmak)
(bkz: yapmayın etmeyin)
(bkz: gereksiz baslıklar)
(bkz: formaya orkid reklamı almak)
şarkısını bile hazırlamışlar diye duyduk, yalancı varsa onlar valla, bana gelmeyin sonra!!

oooooovv oooooowww ooooooooooooww

iyi ki doğdum, gördün mü yedi ay oldum
durmadım estirdim, delirdim coşturdum
koşup ilerliyorum
klonlar hep peşimde, ama aklım ekşimde
formatı zorluyorum
kalamam başlığın köşesinde
o zaman celebritysi neresinde
koysalar önüme bariyer de
klon da yaparım kariyer deee

ooooo ooooooowwoooooooooo
(bkz: ahirette kıça girmesi olası başlıklar)
gönüllü olarak sarı saçlarım ve yemyeşil gözlerimle orkid kızı olmayı ne diyorum lan ben.
sözlükte arka planın orkid reklamlarıyla kaplanmasına neden olabilecek kampanyadır.kim bilir belki bir gün "uludağ sözlük radyo" açılır,ordan da "çocuk da yaparım kariyer de" şarkıları dinlettirirler bize.
(bkz: komplo teorileri)
detay ara butonunun yerini orkid ara mı alcak?denilesi başlık
desteklediğim kampanyadır. madem ki bir regl muhabbetidir dönüyor olsun iyi olur. zall da para kazanır.