1. 1.
    Saçma sapan ve çarpıtma dolu reklamdır. Gazete kağıdına sarılıyormuş pedler.

Ulan böyle yalan görmedim. Tabi bu yalanı övecek binlerce tip çıkar hemen. sebebi belli nasılsa ülkesine sallanıyor hemen över.

Ben erkek olarak bile gidip ped alabiliyorum aklıma bile gelmiyor kimsenin yanlış gözle bakacağı.

işin acı yanı o reklamı yapanlar değil bundan haz alan tipler.

https://twitter.com/yokca.../1187235011768000512?s=19
    14 -14 ... ktm li komplo teorisyeni
  2. 2.
    orkid in türkiye yi karalama reklamı
    Bir ablamız açıklamış olayı.
    22 -1 ... ktm li komplo teorisyeni
  3. 3.
    Türkiye'de regl olmak ve ped almak bazıları için bir tabu. ama bu reklamı ingilizce yapıp yabancılara sunmanın mantığı ne onu anlayamadım. Sorun burdaysa burda çözülür.

Market sırasında defalarca denk geldim aldığı pedi saklayan kadınlara. Bakkalda gazeteye sardırmalar hepinizin bildiği şeyler.

Kamu spotu: sevgili hanımefendiler, pedinizden ve reglinizden utanmayın. Bakın sosyal medyada reklam edin demiyorum ama köşe bucak kaçmayın. Normal bir şey olduğunu hep birlikte kabul edelim.
    10 -7 ... diplomasiz diplomat
  4. 4.
    ya aq türkiye’de ped almanın nesi tabu. herkes gidip rahat rahat alıyor kimsenin alırken sorun yaşadığını görmedim. yalanlarınızı sikeyim.
    14 -7 ... ozzy osbourne
  5. 5.
    Türkiye'de prezervatif almak tabudur, ped de neymiş?
    9 -2 ... miyav bin ebu tekir
  6. 6.
    Ufak şehirlerde pedleri gazete kağıdına sarıp verdikleri doğru ama bu büyük şehirlerde ve marketlerde yapılmıyor saçmalık tamamen.
    11 -1 ... birdahageridonemem
  7. 6.
    Ben de hiç utanan sıkılan kadın görmedim bu güne kadar. Sonuçta hepimiz markete giden insanlarız hangi akılla koparmaya çalışıyorlar milleti. Asıl en büyük sıkıntı prezervatif almak.
    3 ... enkidu1986
  8. 7.
    eğer buna tepki çekmek istiyorlarsa bu sorunu yaşayan ülkede reklam vermeliler ki toplumsal duyarlılık artsın. başka bir ülkede bunu yayınlamanın karalamaktan başka birşey olduğunu sanmam.

kaldı ki şuan yaşadığımız devirde ped almak bir tabu değil, kırsal kesimler için birşey söyleyemem ama ülkenin çoğunluğuna hakim değil diyebilirim. vücudunun doğal döngüsünden utanan kadın yok, çekinen kadın yok.
    gazete kağıdı muhabbeti biteli çok oldu, bu şuan devam etmekte olan bir durummuş gibi lanse etmeleri etik değil.
    3 ... cicikuscicikus
  9. 9.
    Prezervatif alırken etraftakilerin bakışları > Ped alırken bakan bakkalın bakışları.

Erkekler bu ülkede daha fazla baskı altındadır. Evet.
    1 ... miyav bin ebu tekir
  10. 10.
    orkid in türkiye yi karalama reklamı
    1 -1 ... centurion