bugün

akepeli orhan babanın sevenlerinin gözünde bile iflas ettiği reklamdır. flashtv oyuncuları reklam çekse daha iyi bir reklam ortaya çıkabilirdi.

https://www.youtube.com/watch?v=91kHPM1Gk20
Parasiz kaldiginin göstergesidir. Cringe resmen.
(bkz: başkası adına utanmak)
yapma be.Orhan gencebay imajını yerler bir etmiştir.
ne desek bilemedik .
deli para almış.
Ne zaman görsem gülmekten yarıldığım reklam. Babam bu adamın hayranı ne zaman görse Allah Allah çekiyor şokta o da.
Bu ne lan hahahahhahahahha.
Rexona'nın beren Saat'ten sonra geldiği şaşırtıcı nokta.

Evet, toplu taşımada yaz aylarında ter kokusu iyice rahatsız edici oluyor, doğrudur. Lakin her doğru, her yerde söylenmez. Bazı adabı muaşeret çizgileri vardır.

Her neyse, rexona muhtemelen otobüs içlerine, tutacaklarına reklam vermeye devam edecek, metrobüs beklerken her reklam alanında görünürlük sağlayacak, totalde muhtemelen satışlarını artıracak.

Beğenmedim işi ama hedefe ulaşacak.

Ayrıca, hala deodorant kullanıp nasıl çevreye ve kendinize zarar veriyorsunuz? içinde alüminyumundan parabenine kadar 1001 tane kimyasal var.
çok fena karizmayı çizdirdiği reklamdır.
Arabesk kültürünün cenazesi gibidir. Ağır abilerin bir bir şekil değiştirdiği bir dönemdir.

Allah, Demet Akalın ile Aleyna Tilki ye uzun ölürler versin!!!!
Allahını seven Orhan amcanın üzerine organizatör atsın.
Bi konser dizisi filan yapsınlar.
Bu nedir allah aşkına? Mide bulandırıcı.
şahsen benim sevdiğim reklamdır. tam olarak doğru kitleye hitap ediyor. umarım ciddiye alırlar.
Çok değil Bundan 30-40 sene önce arabeskin babası gün gelecek böyle bir reklamda oynayacak deselerdi inanmayı bırak millet neticesiyle gülerdi. Ama gel gör ki türkiye her geçen gün değişiyor işte. Kabuk değiştiriyor. Ağır ağabeylik tarih oldu. Artık Bu iş bitmiştir. Türkiyeyi bu saatten sonra kimse tutamaz.
kokusu burnums geldi.
Rexona almam.

Ne ironik biri oldu Orhan Gencebay. Yaşlılık yaramadı ona.
Sen Kula kulluk edene yazıklar olsun diye şarkı yap, sonra da sen yap o dediğini. Keşke itibarını kaybetmeden öleydi.
Şarkılarını bile dinlerken neden yaptın bunu kendine, bize diye soruyorum.
Reklama çıkması değil mesele.
aslında faydalı bir reklam olmuş. belki bu reklamdan sonra otobüste leş gibi ter kokan insanlar artık deodorant falan sıkmaya başlarlar da insanlar bu kokuyu çekmek zorunda kalmaz.
(bkz: koltuk altını kamuya açmak)
ben az önce ne izledim. şu reklamı aklımdan silmek için beynimin hafıza merkezinin olduğumu kısıma yumruk atıyorum.
(bkz: Alakaya maydanoz)
ne çok yanılıyoruz değil mi?
bu adam bir zamanlar varoşların orhan babasıydı...
yanlış insanlara yanlış misyonlar yüklüyoruz...
kişiliğinden asla taviz vermeyen,hep aynı kalan ,yaşadığı sürece kendini bozmayan,işinde gücünde, müziğini sürekli geliştiren,müslüm baba nur içinde yat...ölmeseydin dünyaca ünlü olurdun leonard cohen gibi ,bunları gördükçe sen ölümsüzleştin...
zaman en büyük yargıçtır...geriye sen kaldın...onlar yok artık gönüllerde...
ilk başta seçim reklamı zannetmiştim.

keşke seçim reklamı olsaydı.
akil adamlık vazifelerinden sanırsam.
para kimini vezir kimini rezil edermiş. bu da rezil olanlardan işte.
(bkz: orhan bencegay)
Dağ gibi adamın maskara olduğu reklamdır.

Permatik reklamına koy oynasın, operatör reklamına koy oynasın, sigorta emeklilik reklamına koy oynasın ama otobüste bir anda karşıya çıkıp rexona uzattığı reklam nedir abi?
güncel Önemli Başlıklar