1. 1.
    show tv spor spikeri.
    2 ... wolfshade
  2. 2.
    bir zamanların televole'sinin efsane sesiydi. şimdilerde yine show tv'de akşam spor haberlerini sunarsa sunuyor yoksa kitap okuyor bütün gün..
    2 ... james senna
  3. 3.
    spor televizyonculugunun en saygin spikerlerinden birisi, maalesef beyin kanamasi nedeniyle aramizdan ayrilmistir. merhuma rahmet, yakinlarina bassagligi dileriz.

http://www.ligtv.com.tr/D...lt.aspx?r=1&hid=58857
    3 ... bayram hoshtempo
  4. 4.
    yaşarken kimse kıymetini bilmedi. belki vefat edince haber olur. ışıklar içinde yatsın.
    1 -1 ... shortcuttolongrun
  5. 4.
    allah rahmet eylesin ailesine de zor gunlerinde buyuk sabırlar dilemek gerek kotu oldu gercekten.
    1 ... chewezingeer
  6. 5.
    akşam eve gelince kısa kısa spor haberlerini aldığımız spor spikeri.

allah rahmet eylesin.
    2 ... rosava
  7. 6.
    Beyin kanamasından vefat etmiş spor spikeri. Zannediyorum bunda en büyük etki eşinin kanser tedavisi görmesi. Tabi insan eşinin acı çekmesine kolay kolay dayanamaz.
    Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
    1 ... bugun variz yarin yokuz
  8. 7.
    beyin kanaması sonucu hayata gözlerini yummuş spiker.allah yakınlarına sabır versin.
    1 ... cubuklusevdalisi
  9. 8.
    çok üzmüş rahmetli spiker. hatırlattı ki ölüme hepimiz bir adım kadar yakınız.
    ... the godfather
  10. 9.
    bundan kısa bi süre önce stajımı yaptığım show tv binasının kantininde görürdüm kendisini.
    iç hesaplaşmaların, pazarlıkların biraz abartı olduğu şirket ortamında, herkesin saygı duyduğu bi insan rolünü çok güzel oynuyordu orhan abi.

allah rahmet eylesin.
    ... eqin