bugün

sevişirken yalancı duyguları işin içine katan, adeta yüzünüze karşı "sen beni orgazma ulaştıramadın ama ben öyle gibi yapıyorum." diyen yalancı kadınla bir daha sevişmemek. erkeklik onurunu biraz da olsa kurtarmaktır.
(bkz: Yürü be)
(bkz: erkekteki onur ve gurur).
bencil olmayan erkeğin, saygı duyulacak kararıdır.
(bkz: taklitlerinden sakınınız)
yanlış olur elbette. sevişmek uyum işidir ilkinde o frekans yakalanamamış olabilir. sonuçta o anda bir çok şey etkilidir. alkol var mıydı, aranızdaki ilişki ne boyutta vs vs. konuşarak yada farklı taktiklerle kolaylıkla halledilebilir.
onun yerine biraz çalışıp hatunu getirsen de bu tip meseleleri tartışmak zorunda kalmasak, diye kafa kol girilebilecek karar. *
(bkz: orgazm taklidi yapan kadına gösterip vermemek)*
beceremedim deyip azim edilip vazgeçilmemesi gerekilen konudur . gerçek orgazmı yaşayınca çekip gitmek daha mantıklıdır azmin zaferi olur.
o ki sizin duygularınızla oynamış, ceza sahası içinde kendini yere atmış ve penaltı bekleyen kadındır. değil sevişmek aynı yatağa girmek bile yanlıştır.

(bkz: ben değil bi arkadaşım)*
erkeğe hem kendini hem de partnerini orgazma ulaştırma görevi yüklenmiş olmasının tartışılma zamanının geldiğini gösteren olgudur.
ikiyüzlü insanlarla bir münasebete girmeyi sevmeyen, bu tür bir insanlada en samimi duygularını paylaştığı için pişman olan birinin yapacağı hareket.
doğru davranıştır hatta bir daha hiç görüşülmemelidir.