1. 1.
  seks sırasında orgazm olmadığı halde partnerinin orgazmı yaşamasını önemseyen kızdır.
  ... freeloader1
 2. 2.
  kabare oyuncusudur.
  ... teflon
 3. 3.
  erkeği üzülmesin diye orgazm taklidinin duayeni olmuş kadındır. tek bir gün dahi orgazm olmadan geçen bir ömür; türk kadınının makus kaderidir.
  ... ve tanri beni yaratti
 4. 4.
  hayatının en büyük yalanını söylediği andır. ilerde partneri bakar bununda hosuna gidiyor günlük sevisme durumumuzu 2 katına cıkaralım der görür o zaman acı gerçeği ya yalan söyledim diycek yada yazık olacak.
  ... neleda
 5. 5.
  partnerini acil değiştirmesi gereken yazardır.
  ... atonica
 6. 6.
  partnerinin memnuniyetini sağlamak için rol kesen kızdır. -aslında hiç sözü geçmeyen bir şey- cinsel ilişki esnasında kadın tarafından yansıtılmayan bir rekabet vardır. zevk almaması yanlış, kendisinde bir sorun varmış ve tamamen erkeğin altında eziliyormuş hissi verir, bu histen, yenilgiden kaçınmak ister. herkesin kendince yarattığı rekabet anlayışı ve rekabet etme şekli değişiklik gösterir. bu önermemin mantıklı gelmeyeceği dahilde, eklemek isterim bunu. sahte orgazm taklidi aynı zamanda "hayır" demekte güçlü çeken kadınların alışkanlığıdır. orada sessizce yatarsan, erkeğe "hayır, istemiyorum" demiş olursun ki hayır demekte becerekli değilsindir, bu yüzden bağırmaya başlarsın, "ah evet evet!"
  ... nerden cikti simdi bu allaski
 7. 7.
  seinfeld'de elaine'in fake orgasm mevzusu:

  https://video.uludagsozluk.com/v/orgazm-olmadığı-halde-partneri-için-bağıran-kız-41645/

  ... wndrsgnj