1. 1.
  yılmaz erdoğan, tolga çevik, demet akbağ, altan erkekli, özgü namal ve cem yılmazın rol aldığı bkm yapımı türk filmi.
  8 -1 ... dis kapinin mandali
 2. 2.
  beklentileri karşılamayan film
  8 -10 ... delikanlimuhendis2
 3. 3.
  izlenebilir bir film...
  4 -2 ... forrestgump
 4. 4.
  ayrıca birkaç dakika görünmesiyle ünlü olanların filmi. at üzerinde ünlü olanlar. Bunu daha çok açarsak konuşulması gerekenler Demet akbağ olsun ya da ne bileyim bir sürü tiyatrocu var bu film de ama neden sadece mankenler konuşuluyor? bu ayrı bir soru bunun dışında artık daha ciddi filmler yapmalıyız gülmekten başka yapabileceğimiz durumlarda var. Boştan kastım ciddi olalım. Sinemayı anlattığı konular için izleyelim ya da bize katacağı şeyler için iki yeşil göz sarı saç görmek için değil.
  6 -1 ... ben miyim
 5. 5.
  bye bye happiness
  bye bye happiness
  6 -1 ... mamafih
 6. 6.
  (bkz: ata bindin mi)
  7 -1 ... eru
 7. 7.
  galasında tüm ünlü kadınların üzerlerinde hayvan cesetleri (halk arasında kürk denmekte) ile boy göstermesi hayvan hakları savunucuları ve duyarlı insanları kızdırmış olan yılmaz erdoğan geyiği
  4 -4 ... kedidoktoru
 8. 8.
  filmden çıkınca neden hiç gülmedik lan sorusunun kulaklarımızda çınladığı önce bir suçlama içgüdüsü duyduğumuz fakat filmin afişinde komedi filmidir şeklinde bir önerme yeralmayışının yapımcı, oyuncu, ve yönetmeni temize çıkardığı güzel film.
  5 -1 ... sıçtırtma lamasına
 9. 9.
  herkesin ağız birliği yapmışçasına istanbul panaromasını gösteren bölümlerini konuştuğu ve onun dışında vasat olduğunu söylediği filmdir.
  4 -2 ... selmagezinir
 10. 10.
  şuanda vizyondaki bir çok türk filminden daha iyi bir film.izlerken kesinlikle sıkılmazsanız ama komik derseniz komik değil ancak kesinliklede sıkıcı bir film değil...
  4 -1 ... berbay