bugün

devam filmi niteliğinde olan yılmaz erdoğan'ın çekimlerine bu yaz başlayacağı film.
güzel olacağını düşündüğüm kürt yılmaz ın filmi.
neden devamı çekilmedi diye senelerdir sorarım kendime. o kadar yıldızı tekrar toplayamıyormu acaba Yılmaz? bence dizi bile olabilirdi, ilginç oto hırsızlıkları, müslüm'ün psikopat tavırları... sadece oyuncu kadrosuyla bile harikalar yaratırdı...
Yılmaz Erdoğan'ın senaryosunun bittiğini haber verdiği, eylül gibi çekimlerine başlayacağını bildirdiği organize işler'in devam filmi.. Ben çok heyecanlandım açıkçası, uzun zamandır bu kadar kaliteli yapımlar göremiyorduk. Umarım hayal kırıklığı olmaz. Ancak insan keşke aynı kadroyla daha farklı işler yapılsaydı diye de düşünmeden edemiyor.. Mesele bir demet tiyatro harika bir yapımdı fakat yeniden çekilmesi gerçekten kötü bir fikirdi veya vizontele, o da muhteşem bir filmdi fakat devam filmi pek iyi olamadı.. Yılmaz erdoğan'ın eskiden yaptığı güzel işleri önümüze ısıtıp ısıtıp sunması acaba artık üretemiyor mu diye düşündürüyor.. Dediğim gibi umarım bdt veya vizontele tuuba gibi hayal kırıklığı olmaz da keyifli keyifli izleriz..
Edit: Bu arada inşallah aynı kadro olur, çghb ekibini filan görmeyiz.. Yoksa çok sevdiğimiz film çekilmez olur.
Beklenen filmdir. Evet.
Şimdiden senaryosunu merakla bekledigim ikincisi cekilen komedi filmidir. Oyuncular bombastik senaryosu da oyunculari kadar harika olacagina inaniyorum.
(bkz: los galacticos)

tüm oyuncular hiç konuşmadan 2 dakika gülümseyip geçseler de yeter..
fekat nasıl razı edilebilmş bu adamlar birlikte oynamaya..
Şimdiden efsane olmaya aday filmdir. 11.01.2018.
4 ocakta vizyona girecek, merakla beklediğim film.
teaser yayınlanmış. kıvanç tatlıtığ olmuş sana pazarda patates satan çakal osman.

--spoiler--
"küfürsüzlük çok zor, ama sen tam bi yavş. baak laan"
--spoiler--

https://www.youtube.com/watch?v=p3l7RS8tckE
dört ocakta vizyona girecek filmdir.
kadrosu şu şekilde:
yılmaz erdoğan
kıvanç tatlıtuğ
ezgi mola
demet evgar
ata demirer
bensu soral
ahmet mümtaz taylan
mahir ipek
ekin türkmen
rıza kocaoğlu
ersin korkut
okan çabalar
Merakla beklediğim bebek. Kıvanççım seni ilk kez bu filmde sevdim. O nası öküz gibi çirkin karizmasıdır güzeldir karizmadır çirkindir güzel ahahaha ıstırırım.
Gözler rahmetli erdal tosun'u arayacak.
(bkz: sarı saruhan)

(bkz: küfürsüzlük çok zor)

(bkz: anlıyün mü)
filmin birincisini henüz izlemedim. izlersem bir şey kaybeder miyim? Bakalım göreceğiz.
dağıtımcı şirketle anlaşılamaması üzerine vizyon tarihi ertelenmiştir.
(bkz: mars)
1 şubatta salonlarda yerini alacak filmdir.
Daha 1'i bile izlemedim bakarım belki bi ara.
görsel

Edit: ayrıca iskembe değildir o iskembe olsa kokudan duramazdın, iskemledir..
Birazdan kalkabilirsem gitmeyi düşündüğüm film.

Katılmak isteyen olursa yetişsin bana.. hesaplar benden..
Güzel film. Kıvanç iyi bir rol almış kendine. izleyin efendim ben beğendim valla.
Vasat film. Kıvanç'ın oyunculuğu da olmasa vasat bile olamayacakmış demek ki.
Bu filme vasat denmez guzel filmdi . Siradan olmus ama guzel filmdi senaryo basit kalmis ama guzel filmdi diyebilirsin . Vasat demek ayip olmuyor mu sence ? Bir seyi ya hepten kabul edip ya da yekten yok eden anlayisimizdan vaz mi gecsek acaba
ilk yarısı biraz yavaş başlasa da sonradan hareketlendi ve ben beğendim şimdilik..

Edit: Filmden biraz önce çıktım sayılır.. ve gayet de mutlu ayrıldım... güzel filmdi.. oyunculuklara söylecek sözüm yok.. her şey tadında ve keyifliydi.
Ben gayet gulerek izledim. Guzel vakit geciriyorsunuz. Eskileri ozluyor insan ama napalim ..