bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    http://www.facebook.com/v...?v=44642592884&ref=nf

bir üniversitelinin inanmak istemediğim cümlesi.
    7 -2 ... karton piyer
  2. 2.
    ata mızın kemiklerini sızlatan gençliğin düştüğü durumdur. yazıklar olsundur. boş ve beyinsiz olmanın nirvanasına ulaşmaktır.
    2 -2 ... fantastikgenc
  3. 3.
    (bkz: vay anam ben ölem)
    2 ... onurkul
  4. 4.
    (bkz: ölmem mi beni taşlara vurun)
    2 ... rakimalboga
  5. 5.
    -çek git bebeğim uzaklara çek giiit, bavulunu topla bebeğim çeeek git.
    4 -1 ... cerquanne
  6. 6.
    (bkz: yorumsuz)

dil tutulur, beyin bazen fatal error verir ya, işte öyle bir şey...
    mavi ekran var ya, işte öyle bir şey...

allah belanızı vermesin diyoruz. ya da verse mi la?
    2 ... xasimus
  7. 7.
    bunu söyleyebilen sefilin gözündeki ray ban'lar kırılıp bir tarafına monte edilmelidir. bunun siyaset takip etmeyle, genel kültürle bile alakası yoktur, düpedüz süzme salaklıktır. "yaşar büyükanıt'a oy vermeyeceğim" diyebilen insanlar gittiler sandığa, varoşlar çok mu farklı sanki? hayır değil... alın size o çok mühim demokrasi. öyleyse iktidardaki partiye bakıyoruz; adalet ve kalkınma partisi... hmm, yakışmış valla... peki bu salakların acısını çeken kim? o da biziz...

bir de; (bkz: vermeyeceğim)
    3 -4 ... pulemjot kalashnikova
  8. 8.
    saç baş yolduran videoda geçen cümlelerden biri. insan ne yapacağını şaşırıyor duyunca.
    elim ayağım birbirine dolandı tıkandım kaldım valla.
    1 ... dusersmynarim
  9. 9.
    -oy vermeyeceğim.
    *neden?
    -ben partilere oy değil ,berkcana veriyorum zaten o bana yetiyor.
    9 -2 ... fantastikgenc
  10. 10.
    medyanın kendi eseridir bu manzara. saçma sapan magazin programları televizyon dizileriyle beynini yıkadılar insanların.bir de böyle haberlerle dalga geçiyorlar onlar ile. işin diğer bir ilginç yanı da bu haberi yapan kanalın da mehmet ali ile 50 sarışın adlı bi prgram yaparak bu tiki dediği insanların üzerinden reyting almaya çalışmasıdır. işte ülkenin gençliği kültürü bu kadar s.kinde bunların.
    2 ... death greets me warm