1. 1.
  ordan burdan cümle çekerek adam karalamaya çalışanların son oyunu. adam, ordunun darbeci yönünü eleştiriyor videoda. ama işte çirkin siyaset bunların kanına işlemiş. aynı videoda erdoğan, atatürk bizim partimize girse kabul ederiz demekte.
  2 -6 ... grb 050904
 2. 2.
  böyle bir şey varsa akp'ye oy vermek de insanlar sonuna kadar haklı. demokrasilerde yasama yürütme ve yargı olur. bunları da halk seçer ve denetler.

  hangi demokrasi de 4. kuvvet olarak ordu var? orduyu tasfiye edip demokrasiyi kuracak bir partiye demokrasiye yandaşlığı yüzünden tepki gösterilmez oy verilir, destek verilir. tabi demokrasi istemeyen, halkı siklemeyen orospu çocukları ordu diktasının devamından yana olabilir.

  bütün dünya demokratikleşmek istiyorsanız orduyu kışlasına gönderin, tasfiye edip yeniden düzenleyin diye baskı yapıyor. bu uğurda kanunlar çıkartılıp askeri mahkemelerin yetkileri kısıtlanıyor, milli güvenlik kurulu gibi kurumların etkinliği azaltılıyor, dgm'ler kaldırılıyor hala birileri sanki yeni bir şeymiş ve ayıp bir şeymiş gibi salak salak lan bunlar orduyu tasfiye edecekmiş diyor. tasfiye ederlerse helal olsun demek düşer ancak.
  3 -3 ... rush
 3. 3.
  giresun'a bağlayabiliriz mesela.
  1 -1 ... ascended
 4. 4.
  http://www.youtube.com/wa...ailpage&v=AoXNyl7djDo

  Recep Tayyip Erdoğan Geldiğimizde Ordu'yu Tasfiye Edeceğiz !
  2 ... anambunelan
 5. 5.
  recep tayyip erdoğan ın karşıdakini konuşturmadığını gösteren video.

  konuşmak dinlemeyle başlar ayıp be. öyle insanını bölmek rahatsız etmek dinlememek de ne?

  saygı diyorum bir gün bende size saygı duyarım belki. bir diğeri için aziz nesin'le konuşması.
  ... kafabimillon