1. 1.
    (bkz: rte nin herkesi akp ye katılmaya davet etmesi)

başkanlık sisteminin ne kadar saçma, salak ve sakat bir sistem olduğunu bir kez daha gözler önüne seren sözde başkomutandır.
    (bu sistemin mucidi burhan kuzu zaten, oradan hesap edin)

türk milleti kenetlenmiş, 100 bin mehmetçiğimiz terör örgütüne karşı türk tarihinin en büyük harekatlarından birini yapıyor.
    ülkenin cumhurbaşkanı, başkanı, ordunun başkomutanı ise herkesi kendi partisine katılmaya davet ediyor.
    ordusu savaşırken partisini düşünen başkomutan

bu sistemin yürümesi, türkiye için iyi olması, ülkemize hayır getirmesi mümkün değil.

partili cumhurbaşkanı, partili başkomutan...

hay sizin partiniz batsın. siyasetiniz batsın...

şu gün parti düşünen, siyaset düşünen kişi kim olursa olsun bozguncudur, münafıktır. allah böyle kişileri kahretsin...
    31 -3 ... tengir budun
  2. 2.
    yıllardır burada yazmaktan ve dışarıda söylemekten dilimizde tüy bitti. bu insanlar ülke menfaatine vatandaşının yararına bir şey yapmazlar. ne yapıyorlarsa kendileri ve aileleri için yapıyorlar. amk rüzgar sert esse sanki sadece kendi suratlarına esmiş gibi mağduriyet çıkartan bir kitleden bahsediyoruz. millet yol yabiyür köprü yapiyür diye tapınıyor. o yollar köprüler vatandaş istifade etsin diye yapılmıyor diye yıllardır anlatıyoruz ama malum kitle anlayamıyor. bak türkiye cumhuriyeti devletinin yaptığı bir operasyondan bile partisine menfaat sağlamaya çalışıyor.
    10 -3 ... mel mel bakan gibson
  3. 3.
    ben bu çağırıdan sınır ötesi operasyonun fiyasko olduğunu anlarım. sırf mürid toplamak için milleti alenen gaza getirme.
    7 ... eti cin baba
  4. 4.
    operasyonu gölgeleyen hareketler bunlar.

partinden bize ne! sen cumhurbaskanisin. itibarinin kaynagi cumhurbaskanliginin sanindan.
    5 ... portatif
  5. 5.
    Ben de bu çağrıdan başarılı bir operasyondan nemalanmaya çalışan bir fiyasko parti anlarım.
    5 ... serdarsl06
  6. 6.
    Partili cumhurbaşkanı elimizde patlar böyle.
    Herkes akpli olsun ohh mis demi bu kafa 1950 yıllarında bitti bitti milyonlarca insan öldükten sonra ama biz hala geriye gitmeye çalışıyoruz.
    3 ... karton toplayan cocuk
  7. 7.
    Dün dedim inşallah bu iş başka şeylere karıştırılmaz, bak tüm dünya nota falan ekonomi o yüzden böyleye gitmez konu.
    1 ... huzursuz adam
  8. 8.
    Son derece yanlış bir tutum, gereksiz bir söylem.
    1 ... istiklal yolu