bugün

Ordu şivesiyle konuşuyorsa pek hoşlanılmayacak olan kızdır.
(bkz: ordulu ama şivesiz konuşan kız)
(bkz: ucuncu tekil sahis)
Hemserim olan kizlardir.
Bir ordulu olarak tek tavsiyem arkaniza bakmadan kacin, yok olun. %90 i pek bi sirret olan kizlardir.
edit: bu genellemeye sadece akrabalarimi gozlemleyerek ulastim. Tum ordu sayilmayabilir, benim akrabalar sirret mk.
orgi havaalanı hakkında görüşlerini almak istediğim kızlar.

ah utandım bak.
ordulu kızdan öte fatsalı kız vardır, mensup olduğum gruptur, bence sevilesidir.
çoğunluğu kısa boyludur şirin mi şirinler bir de, hatta bazısı şivesiyle bile çok tatlı olabiliyorlar ama kesinlikle tartışılmamalı, kavga edilmemelidir.
tanıdığım sadece bir kız oldu ordulu, cok menfaatci ve çıkarcı çıktı,genelleme yapamam ama bu kız yetti.
ordu'da kız yoktur, ince bıyıklı esmer karaşin abiler birbirlerinden mitoz bölünerek ordu ırkını devam ettirirler.
memleketimin kızlarıdır, sevilir ama biraz burunları havadadırlar. elde etmesi zor, elde ettiğinde ise sizi bırakması daha zordur.
tatlı kızlardır. evet.
dışı güzeldir. içi seni de yakar beni de.
telefonla sizden para sızdırmaya çalışan ve bulgaristan veya yunanistan'dan arayan kızlardan bir farkı olmayan kızlardır. basit bir bahaneyle yanından uzaklaşmak gerekir, hem de koşar adım. ve mümkünse telefon numaranızı ve adresinizi değiştirin.
Alikahya'da ve Acısu'da bolca rastlayacağınız kızdır. Derhal uzaklaşınız efenim.
Age of serisini severek oynayan kızlardır.
içinde bulunduğum gruptur. Herkese merhaba!
Memleketimin güzel kızlarıdır.
görsel
başıma bir iş gelmeyecekse kibirli olduklarını düşündüğüm için sevmediğim kızlardır.

not: hayatımda hiç ordulu biriyle tanışmadım açık ve net.
Birkaç kişi üzerinden tüm toplumu yargılamak gerekirse uzak durulması gereken bencil, gözü yükseklerde, rahat hayat için her türlü ihaneti yapmaya meyilli kızlardır. Düzgün olanları var mıdır bilemem ama ben uzak durmaktan yanayım, ordu dışında 80 il daha var sonuçta.
güzel mi güzel olurlar.
Fındığı çok yerler.
Buğday tenli ve çok cana yakın olurlar. Samsun kızlarından sonra en sevdiklerimdendir.
görsel
Ordulu erkeklere benziyorlarsa biraz kaba ve şey olabilirler. Dikkatli olmakta fayda var.
karadenizli kızlardır.