bugün

görsel

Yaşları 15, 13 ve 12 olan 3 çocuk, 28 Kasım'da galeriden anahtarlarını aldıkları otomobili çaldı.

Olaydan sonra bir daha haber alınamayan çocuklar için aileleri kayıp başvurusu, galeri sahibi ise hırsızlık başvurusu yaptı.

Polis, plakasından en son istanbul'da olduğu tespit edilen otomobildeki 3 çocuğu yakaladı.

15 yaşındaki çocuğun 8 suç kaydı, 12 yaşındaki çocuğun 21 suç kaydı, 13 yaşındaki çocuğun ise 68 adet suç kaydı olduğu ortaya çıktı.

https://t24.com.tr/haber/...-3-cocuk-yakalandi,998292
Gözü kara çocuklardır.
o yolda bi tane bile polis çevirmemiş, ilginç olay. çocuklar da harbi şoförmüş herkes uzun yola gidemez ama tabii çalmamaları gerekirdi.
Yaşta En küçüğü suçta en büyüğü olan çocuklardır.
--spoiler--
15 yaşındaki çocuğun 8 suç kaydı, 12 yaşındaki çocuğun 21 suç kaydı, 13 yaşındaki çocuğun ise 68 adet suç kaydı olduğu ortaya çıktı.
--spoiler--

Yaşı en az olan en çok suçu işlemiş amk. Ben de buna şaşırdım.

T : suç makinası olduklarını düşündüğüm 3 tane Orduspor çocuğunun haberi.
Çocuk değil piç. Geleceğin arsız,hırsız,gsspçı,tecavüzcüleri.
yılanın başı küçükken ezilir diye bir söz vardır bilir misiniz? 12-13 yaşında 50 suç kaydı olan çocuklar 15 ine basıp genç olduktan sonra artık makineye bağlar. direkt bu piçlere müebbet verin amk.

ne ara aklı iki boka sarmaya başladı da 50 tane suç işledi. çocuk mocuk dinleme adam olacak tipler değil bunlar ver müebbeti anasını satayım ölene dek hücrede yatıp kalksınlar.
En küçüğün sabıka sayısının fazla olması, yaşı küçük diye başkalarının işlediği suçları üstlenmesi nedeniyle.
Suç kayıtlarına bak. Çocuk bunlar öyle mi? Çocuk bir şeyi yanlışlıkla yapar bir kere hadi iki kere. 20 kez suç işleyen birisi çocuk olamaz böyle kanun olmamalı.
görsel

Ordu’da geçen aylarda bir oto galerinden otomobil çalarak istanbul’a giden ve sonrasında yakalanarak tutuklanan çocuklar, cezaevinden çıktıktan sonra farklı bir oto galeriden lüks cip çalarak kayıplara karıştı.

https://tr.sputniknews.co...cip-caldi-1053823916.html
Ben de tsk sandim askeri land rover falan mi calmislar diye dusundum.
güncel Önemli Başlıklar