bugün

istek değil bir arzudur.. insanın içinden o konuşurken ağzına söyle bir çarpmak gelmesi durumu..
stress atmak için birebir bir yöntemdir.
normal bir insan olduğunuzun alelade kanıtıdır.
fiziksel ataklar hiçbir zaman gerçekten düşünen insanların işi olmamalıdır, akıllardan geçirilmesi, bir dilek olarak dile getirilmesi kişiye olan bakış açısını değiştirebilir.
yakında internete oyunu düşmesi ile sonuçlanacak yoğun taleptir. karşınızda oray eğin paris ve new york deneyimlerini, ingilizce aksanı türkçesi ile anlatırken; mousedan yönetilen yumruk ve tekme darbeleri ile yüzü morartılır, oyun sayesinde stres atılır.
(bkz: gereksiz aktivite)
cogu yazarin en az bir kere yapmak istedigi seydir. makina'nin son bolumunde , ic camasirinin rengi soruldugunda " markasini soyleyemem reklama girer, markasini soylemedikten sonra da rengini soylemek anlamsiz." demistir, cenesi hafif saga kayik, hafif gulerek.

iste sevgili arkadaslar o an, tam o an .."anlamsiz" kelimesinin telaffuzu bitmeden, yumruk degil, tokatla agzinin tam ortasina gecirmek,eminim benim ve bir cogunuzun yuzune bir gulucuk kondurur, butun stresimizi alirdi. bir aksam uzeri agaclik bir yerde topraga ciplak ayakla basarak geziyormus gibi hissederdik. Dusuncesi bile beni gulumsetiyor.

Bakin gulumsediniz bile.

(bkz: hayattaki en guzel seyler bedava)
aynı duyguları paylaşan milyonlarca insanın arasına girmek.
oraya gelip orayı dövmek istiyorum da denebilir mesela...
her vurduğunda vurvhmaz mısın dediği hayal edilince son derece çekici olan eylem...
çoğu insanın istediği şey. hem ukala, hem çok konuşuyor, hem de kendini beğenmiş, hem küçümsüyor... tutmayın beni!!!
Sadece dövmek değil apo ya verilebilecek alternatif cezaların üzerinde denenmesi gerekebilir.
eğer siz döverken hala o kahkahasını atıyorsa daha da bir kuvvetle dalmak isteyeceksinizdir. * *