bugün

serinin 3. devam filmi. her yenisinde orantısızlık katsayısı artıyor gibi duruyor.
her sene yeni versiyonu çıkan yazar.
bilerek yapıyor bunları. https://www.uludagsozluk.com/e/39922087/

umarım bir gün kendisinin, eğer erkekse sevdiği kızın veya kız kardeşinin falan başına falan gelmez.

eksiledikçe zevk alanlardan galiba, eksilemeyin bunu. en beğenilmeyen entrylerini okursanız bunu anlayabilirsiniz.

buna en önemli ceza: açtığı başlıklara yazmayın, özel mesaj atmayın ve hiçbir şekilde polemiğe girmeyin. insanları çıldırtmaktan zevk aldığını düşünüyorum bu yazarın ama troll yapacam diye çok saçmalamış.
Bir doktor olur, bir sanat tasarımcısı, bir film yapımcısı. Bu yavrucağın da kafası karışık.*
Kendimi alkole vurmama sebep,zaliim yar.

Çok taliplisi var,öyle diyolla.
beynini 50 kuruşa ipotek ettiren vasat keko.
(#39891527) nolu entryi girerek kendisi hakkinda hic bir fikri olmadigi naif bir insani derinden yaralayabilecek bir harekete imza atmis ve bu vesileyle beyinsiz, işe yaramaz bir idiot oldugunu kanitlamis insan musveddesi.
daha detayli bilgi icin; (bkz: mal beyani)
2 kitabi,1 senaryosu, 2 gözü ve kulağı,2 burun deliği ama buna rağmen tek kalbi olan o da benim için atan, kalbimin sahibi yazar.

O bir aktivist,kalemsör ve sinemaşör...

Yirin...
yazık la kimin çocuğu ise.
Hayata tutunmuş,bana aşkını ilan etmiş,aşırı zeki, doktorum yazar.

Aman minnoş minnoş ..
sırf geri dönecek diye döndüğüm yazar...

hoş geldin la. *
On birinci nesil troll. %40-45 oranında bir ak trollük yapıyor ama benim limitim %85. %85 e kadar ak trolleri ellemiyorum.
Bir ermeniyim der, bir kürtçülük oynar,değişik troll.
zekasi var bu cocugun ama orantisiz. kendide söylemis zaten. allaha ailesine sabir versin.
Troll aşkını yazar.
çok ciddi sıkıntıları vardır kendisinin.
görsel
iyi dövüşürmüsün?
En son ne zaman pompa yaptın?
#39509340 adam aymştayn beyler dağılalım.
zeka ile olan baglantin mahlasinin disinda hic gorulmus mudur?
o zaman 2 olması gerekirdi. hani örnekli göstermek gerekirse

1. nick orantisiz zeka
2. nick orantisiz zeka 1
3. nick orantisiz zeka 2
4. nick orantisiz zeka 3

şeklinde olmalıydı.
neden nickinin sadece orantısızlıkla ilgili olan kısmını kullanıyorsun?
neden 3?
Gereksizin biriydi engelledim. Yani donuz'ladım.