1. 30.
    peki, bir oralet kendi kendine olabilir mi? pek tabi ki onu kaynatan gürbüz bir kahveci vardır ve bu apaçık bildirilmiştir. inanmayan ıhlamur okşasın.
    ... kurgusal
  2. 29.
    amenna ve saddakna.
    ... teflon
  3. 28.
    Oralet birdir, kabak cekirdegi onun kulu ve elcisidir.
    Ve hatta Kaynanalar cay bahcesinde* okey oynamanin ilk sarti oralet ve mikira inanmaktir.
    2 -1 ... 6yarimdan1tam
  4. 27.
    Portakallı olanı sevmem. Diğerleri fena değil. Arada sırada içilebilir. Ama insiyatif verilemez tabii ki. Çayın yanında faso fiso hepsi.
    ... sanki yarin dunden daha eski
  5. 26.
    Cocukken babanin yaninda gidilen kahvede babanin kendine cay size oralet soylemesi uzerine baslayan inanc bicimidir. Oralet bir dir. Ve şeker onun kulu ve elcisidir.
    ... pamuk prens ve 7 uyurlar
  6. 25.
    Allahu oralet !!!
    1 ... uludagbasinidumanalmis
  7. 24.
    oralete inanmak
    Sesimin kısıldığı şu dönemde ben istemeden bana bunu hazırlayan incelik timsali canım arkadaşlara / arkadaşlıklara inanıyorum!
    6 -1 ... veritas omnia vincit
  8. 23.
    salak mısın ya allahla oraleti karşı karşıya getirsen allah ezer geçer. oralet elini kaldıramaz daha aq.
    ... kiminanir yeni sezon
  9. 22.
    Gıda boyası ve esansın, sıcak suyla bulaşarak ürettiği komikli ama masum inançtır.
    Gariban dostudur. Bu halk dostu, öğrenci dostu içeceğe inanmayıp da ne yapalım a dostlar?
    Az kahrımızı çekmedi, az muhabbetlerimize ortak olmadı, onu içerken ülkeyi kurtardık vakti zamanında, siz ne diyosunuz?!
    oralet candır!
    2 ... zeytinyagli dolma kalem
  10. 21.
    Oralete iman olarak okudugumdur.
    1 ... sziasztok