1. 1.
  nereden baksan tutarsızlık. günahı bir tarafa hijyensizliği bir tarafa gırtlak kanseri yapması bir tarafa ( michael douglos) yarın ana baba olup eşini çocuğunu öpüp koklayacak bir kadın veya erkek için utanç vesikasıdır.
  4 -22 ... seruven44
 2. 2.
  yemişim günahını
  yapmasını da yaptırmasını da severim.
  4 -9 ... nobody s
 3. 3.
  katılmadığım önermedir. bireyler birbirini tatmin edebiliyorsa, iki tarafında gönlü varsa, birbirini aşağılamak değildir bu. sağlık konusunda da öpüşmekte sağlıksız ama hiçbiri anı mahvetmek kadar sağlıksız değil. (bkz: psikolojik sağlık)
  1 -1 ... barbieselim
 4. 4.
  hele bi yaptır ondan sonra konuş. offf beeee iyi bir oralcıya denk geldin mi aklını başından alır.
  1 -1 ... pompacisofu
 5. 5.
  millet hedonist olmuş alümünyom. karşı çıkanların hiçbiri ilk entrydeki haklı sebeplere cevap verememiş. tek dertleri zevk.
  -2 ... seruven44
 6. 6.
  Kadini aşağılamiyor aksine yüceltiyor bence. Erkek en değerli ve hassas organını dişli bir mekanizmaya sokuyor büyük bir risk herkesle yapılmaz bu lütfun karşılığını ona en iyi muameleyi yaparak verin kızlar.
  3 -2 ... quinn
 7. 7.
  mıchael douglas'ın kendi açıklaması var. fazla oral seks yaptığımdan kanser oldum diye.
  -1 ... seruven44
 8. 8.
  iki kişinin vermesi gereken karardır kimseyi ilgilendirmez.
  2 -2 ... komplo teorisyeni
 9. 9.
  düşündüğüm bir hadisedir lakin kendini aşağılayan bir hanımla birlikte olmayı istemek mantıklı mıdır, sonuçta bir dışkının çıktığı yerdir, yapılan eylem doğal değildir. neden yapılır sorusuna gelirsek sosyolojik bir konudur bu başlık altında tartışılmaz.
  1 -1 ... luvi
 10. 10.
  oral yapanın kendine saygısı yoktur

  Saygı neymiş?

  Ne günlere kaldıkk!
  10 -3 ... darked