1. 1.
  ben o ağızla kuran okuyorum, ehl-i beyt sevgisi taşıyan çocuklarımı öpüyorum diyerek kendisini savunan müslüman'dır. sen o ellerinle, kuran sayfalarını çevirmiyor musun? kocanın penisinin / eşinin vajinasının sürtündüğü bacaklarına, çocuklarını oturtmuyor musun? senin anlayışına göre, ne ellerini, ne bacaklarını, ne dudaklarını kullanacaksın... adam/kadın dese ki, benimde dinimde bu tarz ilişkiler yasaktır, peki diyeceğim. fakat sırf provakatörlük olsun, kuran okuyorum kuran! deyince olmuyor.
  4 -17 ... rockandroll
 2. 2.
  (bkz: serbest stil saçmalama)
  4 ... pergamon
 3. 3.
  ekmek giren yere penis girmez diyen müslümandır.
  2 -1 ... that s awesome
 4. 4.
  (bkz: hak yolu varken bok yoluna giden müslüman)
  1 ... beklenen
 5. 5.
  oral seks ile müslümanlık ilişkili değildir kanımca. sanki bütün inanmayanlar yolun ortasında oral seks yapıyor. garip adamlarsınız vesselam.
  5 ... jogaplate
 6. 6.
  vejeteryan olabilir.et yemiyodur.
  1 -3 ... kendi icinde bir dem
 7. 7.
  ağzını mundar etmek istemeyen müslümandır.
  1 -1 ... birsen eksiktin
 8. 8.
  bu hadise müslümanlık dini ile değil, kişilerin tamamen kendi tercihleri ile ilgilidir. zamanında yaptığım araştırmalar neticesinde hiçbir meal-tefsir ve ayette bu haram kılınmamış. sadece ters ilişki tabir edilen cinsel birleşme haram kılınmıştır. bununla ilgili bir çok hadis ve ayet vardır. mantıklı olarak düşünüldüğünde yaradan yine kullarının sağlığını düşünerek böyle bir yasak getirmiştir.
  ... mertkaan
 9. 9.
  sadece çiftleşir.
  ... diskapininmandali
 10. 10.
  2 sebebi vardır: ya sevmiyordur, ya da bir grup fıkıhçının görüşlerine inanıyordur.

  o fıkıhçıların görüşüne göre: temizlik, hijyenlik esastır.
  ... strategy