1. 1.
    zevk vermenin zevk alabilmenin temeli olduğunu bilen ve erkeğe fiziksel hazzın yanı sıra psikolojik haz vermek isteyen kadındır.

Aynı zamanda güçlü bir psikolojiye sahiptir.Erkeğin önünde diz çöküp hakimiyeti erkeğe vermeyi, erkeğin gücünü kabul etmeyi her kadın kaldıramaz.

penisle gir çık dışında temastan hoşlanmayan, yatakta ölü balık görevi gören kadınlarla birlikte olmuş erkeklere çölde su bulmuş gibi mutluluk verdikleri de söylenir.

istekle yapılan oral seks erkeği elde tutmak için en etkili yoldur aynı zamanda.
    kendisini bu derece arzulayan, kendisinden, penisinden ve sıvılarından tiksinmeyen bir kadını erkek kolay kolay kaybetmek istemez.

Mini bir not:kusura bakmayın ama ben bunu yazdım diye bu size hunharca oral seks yapacağım ve sizi eşsiz orgazmlara ulaştıracağım anlamına gelmiyor.teşekkürler.
    20 -15 ... icimdeolenbirivar
  2. 2.
    sıradan bir kadındır..

bayağı demedim dikkatinizi çekerim, sıradan..

oral penetrasyon seven kadın sanki günümüzün keşfi de tövbe estağfirullah..

nereden aramıza katılıyorsunuz acaba yahu?
    1 -1 ... artificialhuman
  3. 3.
    ya sen nasıl bir kralsın.
    2 -3 ... exlamabin
  4. 4.
    Dudak tiryakiligi olan kadındır.
    1 ... dodo007 ii
  5. 5.
    Vurduruyordur. Kesin bilgidir yayalım.
    -6 ... narcissistic
  6. 6.
    Acemilerin bazen ısırabiliyor.
    1 ... big zeker cift teker zekeriya
  7. 7.
    karşılıklı olmalı bazı şeyler.
    6 ... mknopfler
  8. 8.
    aşağılanmaktan hoşlanan kadındır.
    1 -4 ... poncik waffle
  9. 9.
    Ağız ile yemek yenir.Bir anne adayı olacaksa bebeklerinize o ağızdan ezerek mama vereceksiniz. Hatırlatmak istedim. Yapmayın yaptırmayın.
    2 -5 ... birbeyinoglu
  10. 10.
    işini bilen kadındır.

Ulan saçmalamayın. Oral seks kadar sağlıksız bir seks varsa o da sıçmalı sekstir. Hijyenik değil en başta, o sıvı gerçekten bu kadar mı cezbediyor sizi?
    1 -1 ... yeraltindakiadam