bugün

bbg'de 100 gün sonunda aynı kadroyu bu sefer tatil formatına sokan özellikle yaz aylarına denk gelen bbg vol.2'dir...normal dönemde oy toplayamayan ablalar bu sever bikinileriyle oy toplamaya çalışırlar...erkekler ise tatilinde verdiği gevşemeyle tekme tokat kavga ederler...
(bkz: ono)
karanlık bir gecede, gürültüler üzerine uyanan kişinin, camı açarak bağırdığıdır.
posta gazetemsisi magazin müdürü(!) müge dağıstanlı ve sunucu elif güvendik in sabahları star da yayınlanan dobra dobra klonu programıdır. sanki dobra dobra yeterince kötü değilmiş gibi yaz ekranımız bu gubik programla taçlandırılmıştır. an itibari ile geçen konuşma:

elif güvendik: (demet akalın a) noldu kız, vericenni bu yaz kilo?
demet akalın: ay tabii, çünkü serdim ben baya bu yıl.
arto: yok kız bacaklar düzgün ama bilemem yane selülit varsa...
demet akalın: ay yok ondan diil, insan 8 yıl sipor yapınca sonra birden bırakınca...hayır şuramda (elleriyle bağırsaklarının bulunduğu yeri işaret etmektedir) azıcık bişi olsa kompleks bana.
elif güvendik: (yılışarak) enişte bey ne dio??
demet akalın: ...

ilk kez bugün izlediğim ve işin bokunun çıktığı program. programda şişman bir kişi vardı. konuk. ve bu kişi alişan ın sevgilisine bişeyler demiş falan. tam o sırada boksörler gibi sislerin içinden alişan ın yegeni geliyor programa. önünde iki güvenlik var. alttan ron ron ron diye gerilim müziğini de döşemişler. yahu ne oluyor? o an anlıyorsunuz ki o şişman adamla bu yegen heralde dalcaklar birbirlerine. dalmazlarsa ayıp çünkü dalmaları için her ortam sağlanmış. programın sunucu iğrenç sesli kokoş kadın sürekli fiştikliyor ikisini. sonra da utanmadan ben gazeteciyim, yılların gazetecisiyim ayağına yatıyor. programın bomba fiştikleyicisi ise artocan. angut adam iğrenç sesi ve yüzüyle sabahın köründe karşımda. açıyor ağzını yumuyor gözünü. ya yok mu şu adamı susturucak bir allahın kulu. neticede izlediğim 13-14 dakikada beynim pelteleşti ve midem bulandı. hemen kapadım televizyonu ve elimi yüzümü yıkadım bir kere daha. sonra oradaki içiboş insanların milyarlarla oynadığı gerçeği aklıma geldi ve bir kere daha midem bulandı...
esra ceyhan kuşağından kopup gelmiş iki adet sözde magazincinin sunuculuğunu yaptığı rezil program.
güncel Önemli Başlıklar