bugün

okşaşmak yerine yapılacak binbir süper aktivitedir efendim.
netekim....
-sol el hatunun sol memesini kavrar sağ el saçına yapışır
-veya tam tersi
-iki el ile hatunun yanakları tutulur (hayli romantik)
-iki el ile hatunun götü avuçlanır (amaç baştan belli edilir)
-sol el cebe sokulur sağ el hatunu belinden kavrar (hayli lakayıt)
uzak mesafelerde yaşanan durumlardır. örneğin masada karşılıklı oturulunca öpüşürken ya kaskatı gibi durulur ya da sandalyeden düşeyazılır
daha çok elini kolunu nereye koyacağını bilememektir. yeni alkole başlamış ve alkol alan genci anımsatır ama daha farklıdır tabi ki. o süreç çok önemlidir, düşünceler arasında boğulunur[konuşamarım] akıldan, ''acaba şu an mı ellesem, dur daha erken'' ellesem mi ki yaa'' '' ne der acaba'' ''elledim gitti lan'' gibi değişik değişik düşünceler geçer. o durumda ki kızın zaten aklı uçmuş ve başka diyarlarda olacağından abartıya kaçırmadan elleyebilirsin. işin bokunu çıkarıp mıncıklamak, semsert avuçlamak, çok sıkı sıkmak gibi şeyler geçer. hemen atın onu kafanızdan. o da karşılık olarak ısırırsa dudağınızı görürsünüz..
yapılacak en saçma hareket elleri cebe sokmaktır.
çağımızın en buyuk dertlerinden biridir, nerede bu devlet, bu kadar öpüşen insan var, bi alternatif üretir bir şey yapar , ne biçim yönetim bu..
'aslında sana yapacağımı bilirim de ilk seferde olmaz' diyen insanın düştüğü durumdur.
davul çalanlar için daha bir kolay olur bu sorunu çözmek. Hatta öpüşürken sağ eli ile sarar, sol eli ile saçını okşar, ayakları ile double cross yapar üstüne bir de taşaklarını dans ettirir.