bugün

Bir iddiadır.
Geçenlerde Youtube ta bir belgesele denk geldim. Belgeselde Türkiye de ordu içinden tasfiye edilen gladio nun emniyet içinde yapılamdığını söylüyordu. Bilemedim belki de öyledir.
iskender büyük ün işidir. yakında müsteşar olup ağzımıza sıçacaktır. konuşmasıyla dalga geçtiğiniz necati abimizi de yalvar yakar çağıracaksınız.
erdoğan'ın kendi zırhlı otomobilini tahsis edecek kadar değer verdiği ergenekon savcısı zekeriya öz'ün ergenekon davası bitmeden özel yetkisinin alınması ve düz savcı olarak atanması akp-cemaat sürtüşmesinin daha önce başladığını göstermektedir. sürtüşmenin çatışmaya dönüşmesi ve bu işte yine öz'ün imzasının olması nedeniyle, tam olarak yerinde olmayan tahmindir. gladio'nun cemaatle işbirliği yapmadığı ise söylenemez.

operasyon, akp-cemaat koalisyonun bozulması ve 2014 yılındaki cumhurbaşkanlığı ve yerel seçimleri ile 2015'deki genel seçimler öncesi pozisyon almakla ilgilidir.

görünen odur ki, deliğe süpürülmesine karar verilen erdoğan sonrası siyaset abd destekli cemaat ve destekçileri eliyle şekillendirilmeye çalışılıyor. cemaatin bir amacının artık direkt iktidar olmak olduğu ve hatta hazır parti akp'yi bu amaçla ve belki de arınç ve gül'le elbirliği yaparak, ele geçirmek istediği düşünülebilir.
Cemaat görünümlü CIA operasyonu: “Erdoğan bavulu” iddiaları doğrulanıyor mu?

http://www.sendika.org/20...ddialari-dogrulaniyor-mu/
külleri bile kalmayan gladio nun yaptığı iddaa edilmektedir bu operasyonu. saçma düşünce. bi hocam derdi zamanında. cemaat o kadar güçlendi ki abartmadan diyorum tek bir emirle rejimi yıkabilir şuan. yıllar geçti de haklıymış adam.