bugün

Diş beyazlatma üzerine internette çok araştırdım ve Opalescence go isimli bir ürüne denk geldim bazı internet firmalarından bakıyorum stok yok en son izmir’de bir firma buldum bundan öncede istanbul’da bulduğum yerlere özellikle gidip baktım Fatih Beyazıt tarafında çok var satan yer fakat çoğunda bu ürün yok olanlarda da 350 gibi bir fiyattan başlıyor neyse bu izmir’deki internet sitesini buldum hatta ismini vereyim arayan arkadaşlara faydası olur belki disbeyazlat.net burada çok güven problemi yaşayarak kapıda ödemeli olarak almaya karar verdim ve sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. Satıcı Kemal bey ile baya bi telefonla görüştük ve gerçekten kendisine çok teşekkür ediyorum gerçekten ilgili bir satıcıydı bütün sorularıma sıkılmadan cevap verdi ve başka bir yer olsa aynı markanın diş macununu satmaya çalışır fakat burada hediye olarak ben size göndereyim memnun kalırsanız isterseniz satın alırsınız dedi ve ufakta olsa gerçekten çok güzel hizmet verdiğini gördüm ben çok araştırdım sağdan sola çok gittim keşke ilk buradan direk alsaydım dedim kendime elime ulaştıktan sonra kargo 1 günde geldi kontrol etmek istedim ettirmedi kargo yetkilisi korka korka parayı ödedim alır almaz direk açtım ve ürün sapasağlam olarak karşımda duruyordu etkisi nasıldır bilmiyorum deneyip görücem etkisini daha sonra yazarım buraya ama site üzerinden veya kapıda ödemeli olarak gayet uygun fiyata güvenli bir şekilde aldım bu ürün ile ilgili satıcı bazında çok yorum olmadığı için yazmak istedim tekrar kemal beye ilgisi için çok teşekkür ediyorum inşallah böyle devam edersiniz.
görsel