1. 1.
  fenerbahçemizin sevilla zaferinden sonra kasımpaşaspor'un resmi internet sitesinde görülen intro...

  (bkz: asaletin yeter be kasımpaşalım)

  http://www.kasimpasaspor.org.tr/

  --spoiler--

  KAHRAMANLARIMIZI ALINLARINDAN ÖPÜYORUZ

  Devlerin Ligi Şampiyonlar Ligi' nde 2.tur rövanş maçında bu akşam ispanya' da ispanyol Ekibi Sevilla' nın konuğu olan ligimizin kardeş takımlarından Fenerbahçemiz Avrupa' da tarihi zafere imza atarak, tüm Türkiye' yi olduğu gibi Camiamızı anlatılması güç olan haklı sevinç ve gururlara boğmuştur.

  ilk 10 dakikada yediği 2 gol ile geriye düşen fakat sahaya inancı tam ve arkasındaki 70 milyonumuzun manevi desteği ile çıkan Temsilcimiz Fenerbahçe ' nin yılmayarak, büyük bir hırs ve azimle ortaya koyduğu futbol ile almış olduğu bu zafer hepimizi duygulandırmış, tüm Dünya ' ya Türk' ün ve Türklüğün gücünün insanlara ve koca bir Millet' e tarifi mümkün olmayan bu gururu nasıl yaşattığını bir kere daha ortaya koymuştur.

  Bu akşam dualarımızla yanında olduğumuz ve Eğilmeyen Başımızı arş' a değdirmeye layik gören, ligimizin kardeş takımlarından Fenerbahçe Spor Kulübü' nün başta Değerli Başkanı Sn.Başkan Aziz Yıldırım olmak üzere tüm Teknik Kadrosu' na, isimlerini sayamadığımız fakat Ülkemiz adına getirisi olan bu gibi başarıların altında rol almış Fenerbahçe Camiasına hizmet veren bütün Fenerbahçe Personeli' ne, 12.Adam Değerli Fenerbahçe Taraftarına, Ülkemiz olarak bizlere yaşattıkları bu gurur abidesi adına teşekkürlerimizi borç biliyor,

  Türkiyemize galibiyeti getiren Kahramanlarımızın hepsini alınlarından öpüyoruz.
  --spoiler--
  2 -9 ... kill for you
 2. 2.
  şirk bazen bilinçsizce, aptalca yapılır, ama ürettiği anlamlar eğer kamusallaştırılmışsa nihayetinde şirktir...
  3 -2 ... ethembaki
 3. 3.
  recep tayyip erdoğan'ın fenerbahçeli olmasından dolayı kasımpaşa'nın fener'in götünü yalamasıdır. anlamsızdır. tamam başarı diledin de daha ne. olmadı bir de ziyarete gidin kafile olarak. ama dikkat edin köprü trafiğine kalmayın.
  3 -4 ... hendrix
 4. 4.
  iyi niyetle yapılmış bir şey. çok da sorgulanmamalı. eğer birileri herkesi mutlu edebiliyorsa ve insanlar da bunu tebrik ediyorsa neden 'yanlış yaptınız' denilir anlamıyorum. sonuçta bu yazı, ligden düşmemesi mucize olan bir turk takımından gelmiş.
  3 -3 ... kasgarli tost
 5. 5.
  (bkz: kraldan çok kralcı)
  1 -1 ... sapade
 6. 6.
  (bkz: bir de yalayayım abi istersen)
  2 -1 ... endrin
 7. 7.
  (bkz: #3093110)
  -1 ... uyuyamayanlar
 8. 8.
  nasıl bir gazla veya hırsla yazıldığını anlayamadığım yazı.
  evet çoğumuz farklı takımları tutsak da fenerbahçe'nin sevilla galibiyetine çok sevindik. 1 hafta önce pis volkan derken, hade be volkaan tut onu aslanımm diyerek izledik, buraya kadar sorun yok.
  iyi de ben niye bir spor klubunun önünde eğileyim manyak mıyım ben? bunun fenerbahçe olması ile ilgisi yok. gs de olsaydı, bjk'de olsaydı, bunlar profosyonel spor klüpleri, neden maç kazandı diye önünde eğileyim? sevindik, tebrik ettik, helal olsun dedik, başarıların devamını diledik. bir de eğilecek miyiz, köle miyiz esir miyiz?
  biri çıkıp yok orda mecaz var bikbik demesin. baştan aşağı saçma bir laf. mecaz falan anlamam.
  ayrıca siz kimsiniz isim verin demek istiyorum?
  fenerbahçe taraftar sitesi yazsa, tabii çok sevinçliler der geçeriz bir de kasımpaşa bunu yapan..allah allah daha neler göreceğiz dur bakalım..
  1 ... regulus
 9. 9.
  faşizmin sıradanlaşması hadisesinin en pespaye örneği olarak gösterilebilecek hede.
  -1 ... aliterasyon
 10. 10.
  kasımpaşa nın derin yanılgılar içerisinde olduğunu düşünmeme neden olmuş yazıdır.
  muhtemelen ekip olarak fenerbahçe nin ispanyol bir takımı elediğini değil de ispanya yı kuşattığını sanmaktalar. aydınlatılmalı bu garibanlar.
  bir de biz meselesi var. siz derken hangi biz bu?
  1 ... esturealba