bugün

onuncu nesil yazarlardan soğuma nedenleridir.

merhaba kardeşlerim, yine bir ne olur ne olmaz sözümüzü şuradan söyleyip de içimiz de kalmasın niyeti ile birlikte beraberiz.

öncelik ile, lütfen onuncu nesiller kendilerini aşağılanıyormuş gibi hissetmesinler, an itibarı ile, bugün günlerden cuma günü, ve biz müslümanlar insanları kesinlikle aşağılayıp da dalga geçmeyiz ve geçtirmeyiz.

niyetiniz nedir ulan peki diyen diller olacaktır pek tabii ki, efendim niyetimiz sizlerin daha da sözlüğe yararlı olabilme ve faydalı birer birey* haline getirebilmeye uğraşmaktır.

şimdi, şahsen ve bedenen sizleri pek tanımam etmem, yani ne işim olur sizin gibi çömez diyebileceğimiz yazarlarla benim!. işim var gücüm var yani bir bakıma sizinle mi uğraşacağım ki ehehhee, ama, bakıyorum ki bazı taklitçilik olsun, diğer güzide yazarlara daha ne günü geldiğinizi unutmadığınız halde olup da sataşmalarınız olsun gördüğüm zaman yemin billah ediyorum aha bugün cuma günü yalanım varsa camiye gidemiyeyim ki tiksiniyorum sizlerden,!. yani yalan söylemek bize yakışmaz, bu kadar açık ve net olduğum için de kusurum varsa bakmayınız lütfen, ama bu da sizin yüzünüzden işte, boşu boşuna mı tiksiniyoruz öyle ya yalan mı arkadaşlar şimdi?. şahsen ben bu yüzden soğudum biraz sizlerden açıkçası.

heeeeee, ne olur, yarın öbür gün kafanıza bazı şeyler dank edip de düzelirseniz bilemem, bakın o zaman da bu ağabeyiniz yine sizin yanınız da yani emin olunuz. eleştiri yapmayı biliyorsak elbette ki sevmeyi de koynumuza almayı da biliriz evelallah. mutluluklar.
10. Nesilleri küçük görerek prim yapmaya çalışan yazar beyanı. Yeni nesil iyi yetişiyor, adam olur bu çocuklar.
(bkz: everyday i am shuffling)
Nesil ayrımı yapan kişinin eline ne geçtiğini anlayamadığım, zamanında ona da aynısının yapıldığından şüphelendiğim durum. Bu kişiler bunun acısını çıkarmaya çalışıyor muhtemelen.
çok çok büyük nesillerdeki yazarlar tarafından taklitçilik ve sataşma başlıkları altında toplanmıştır.

(bkz: x başlığına x tir tanımı yapan yazar)
(bkz: dokuzuncu nesil yazarlardan soğuma nedenler)
başarısız birer trolller.
henüz ergenliklerini bitirmedikleri için beyinlerinin %98'ini kaplayan cinsellik konusunu sözlüğe kusmaları büyük bir soğuma nedenidir.
son uçurulan yazarlar bölümünden eksik olmamalarının yaptıkları trollükle ilgili olması.
(bkz: dokuzuncu nesilin onuncu nesile sataşmasından gına gelmek)
bi zahmet şunu okuyuver. sıkıldım aynı şeyi yazmaktan.
(#18838047)
gerçekleri yazmalarıdır. Gerçekler acı olduğu için bazılarının bi tarafını acıtıyor.
onuncu nesli liseli veya türevi zanneden klasik üst dönem yazar söylemidir. bu tür yazarlar alt nesle bok atmayı misyon edinirler. ellerine ne geçer bilinmez.
bi onuncu nesil ferdi olarak beni kendimden soğutmuş nedenlerdir. gözüm açıldı, ellerin dert görmesin sucuklu yumurta..
onuncu nesillerin umrunda olmayan nedenlerdir . *
(bkz: askerde devrecilik sözlükte nesilcilik)
onuncu nesil olmaları. daha n'olsun amk.