bugün

bu başlıktan anlıyoruz ki aynı işi dokuzuncu nesil de yapmış.

reserved ne len...

edit: başlık başa başlık başaaaaaa.
1 ocak 2013 te sinemalarda.
inci sözlük özentiliği buraya kadar gelmiş.
Gelecekleri varsa görecekleri de var. Olm amma da gereksiz şeylerle uğraşıyorsunuz lan...
pis ergenler defolun gidin.hepiniz incir reçeli izleyip halil sezai dinliyorsunuz.
sözlüğü mahveden şey sürekli "kemalist,dinci,laikçi,izmirli kız.." gibi başlıklar açarak kendiyle aynı görüşlere sahip olmayan kişilere söven yazarlardır. lütfen bir açılın da ortam bir nefes alsın.
olay nesilde değil beyinde.
(bkz: dindar nesil)
(bkz: yemeyenin malını yerler)
her nesilde kaliteli yazar vardır. ve biz bu başlıkta sözlüğü gerçekten mahvedenlerin kendini ifşa etmiş olduğuna tanık oluyoruz.
anlamadığım şu bizden sonrada başka nesiller olucak onlara da mı aynı şekilde yazıcaksınız onu merak ediyorum.
yoksa bu sizden önceki nesillerinde size bunu yapmalarından dolayı süre gelen bir kuyruk acısı mı?
saydılar.
Genelleme yapmamak lazım, neticede bende onuncu nesil bir yazarım.
(bkz: yav he he)
doğru önermedir. Kelime hatalarına çok kez denk geldim ve ben onuncu nesilim diye bağıran entryler gördüm.
(bkz: Havada durdum şahitlerim var)
sözlüğün içine ettiği kaliteyi yeraltı seviyesine getirdiği gerçeğidir.
hayali gerçektir. herkes ergen mergen demiş. amına koyim 26dan gün almışım hala mı ergenlik lan?
bir onbirinci nesilin sözlüğü mahvettiği gerçeği değildir.
Bu konuyu açan kişi lise4de iken 1. sınıfıda ezmiştir. ama nereden geldiğini unutmayacaksın hey münafık
(bkz: genelleme yapmanın dayanılmaz hafifliği)
istisnalar olsa da genelinde doğru olan önermedir. sözlüğün içine ettiniz kabul edin. eskiden troller bile adabıylaydı. burdan zall'a sesleniyorum öyle hop diye yazar almayın sonra üyelik alınca yazar olduğunu zannediyorlar.
doğru olabilecek durum. istemiyosanız gidelim kardeşim.. istenmediğimiz yerde durmayız. alla allaa
ikinci nesilden itibaren, nesilden nesile miras kalan sanal gerçekliktir. bir önceki nesil bir sonraki nesli daima yerin dibine sokar. refleks olmuş artık.
Mahvedecek birileri olmalı ki kaliteli yazarların farkı ortaya çıkmalı.
onuncu nesillerin deneyimsiz olmalarından dolayı formata uymamalarıdır.

hem onuncu nesil olduğumdan, hem de nickimden dolayı boynumu büken önermedir ayrıca.