bugün

Kıdemli yazarların sıklıkla düştüğü yanılgıdır. Kibirdir.

Kaldı ki öyle bile olsa;

(bkz: Akıl yaşta değil baştadır)
Bir sanrıdan öte, gerçeklik payı oldukça yüksektir. Hayır yane yaşını başını almış biri zaten nerden baksanız 1. Nesil, hadi olmadı 2. Nesil yazardır.

Bundan beş nesil sonra büyüyecekler abileri, ablaları.

Belki her şeyi bilmiyoruzdur.
buranın ağası da biziz marabası da anlayışı ile hareket eden yazar zannıdır.
doğrudur, 2 yıldan beri buradayım hala 8 yaşındayım.
doğru orantının her zaman işe yaramayacağını anlamamaktır. 1.nesil yazarın bir yaşında olması gibi. matematik yanılmıştır.*
sözlükler de nesil kavramı aslında tatlı bir esprisi vardır. amaçta budur. kişinin yaşının ortaya çıkması değil. kimlik mi lan bu.
birde kendini kışlada sanma durumu var ki sorma gitsin. üstelik bunu yapan askerliğini yapmış olsa gam yemeyeceğim.
nesil olayını anlamayanlar için şöyle bir geçek var, adam entry okumuyor, kuvvetle muhtemel kitapta okumuyor, okumadığı için de böylesine ucuz bir şeylerle kendisini tatmin ediyor yada öyle sanıyor. velhasılı kelam biz bunlara ergen diyoruz. yaşlarının önemi yok.
asıl soru şudur neden buradayız?
şahsen cevap vermek gerekirse, buradayım çünkü yazmayı seviyorum. buradayım çünkü insanlara fikirlerimin ulaşmasını istiyorum. belki hiç birimiz profesyonel olarak yazar değiliz ama söyleyeceklerimiz var ! kelimelerimiz var hayata karşı ve bunu kullanmak istiyoruz, insan gibi.
nesil olayının bokunu çıkaranlar varoş artistliğinden öte geçemiyorlar maalesef. zaten bunu yapan birinin entrylerine baktığınızda rahatlıkla görüyorsunuz bunu.

siz genede keyif almaya bakın ve bu tipleri sallamayın.
tüm nesillere keyifli entryler.
Bir nevi devreciliktir.
aldanmadır, düşülmemesi gereken yanılgıdır. zira bendenizler mayısta 24 yaşına girecektir.
onuncu nesil yazar denilince böyle hep büyük abilerimiz ablalarımız 2 kilo badanayla gezen, dudak büzüp fotoğraf çekinen, asi ergenler falan zannediyorlar. çoğu öyle ama valla aralarda benim gibi anormaller çıkıyor. bi zararımız yok ki size efenim.

saygılar...
1 nesil yaazarlar da 1 yaşında tabi.
+zall ne diyorlar bunlar;
-agu bugu mamma.