bugün

onu benim dayım yapıyor ya da o benim dayım olur insanları, sizden ölesiye tiksiniyorum.

- abi televizyonda yeni bi dizi başlamış ya. acayip yardırıyo lan çok güzel bi şey.
o.b.d.y.i: aa o diziyi benim dayım çekiyor haa. yeni bölümün seneryasonu gönderdi bana geçen gün.
- tamam aga.

- ohaa ya nası bi bina lan bu. bak sana bi şey diyim mi hafız bu bina efsane bi şey olacak bittiğinde.
o.b.d.y.i: ehehee benim dayım çizdi bu binanın projesini. çizimleri getireyim istersen; bitmesini beklemezsin.

- aga marmariste tekne kiralıyorlar. 3-5 arkadaş açılıyorsun 4 günlüğüne. alkolü zulalıyorsun, ne bileyim nevaleni alıp kaptana pişirtiyorsun falan. hem sessiz sakin kafana göre takılıyorsun işte.
o.b.d.y.i: haceliz benim dayım işte o. 3 tane teknesi var. biriyle kendi açılıyor, diğer ikisine de kaptan tutmuş. acayip para kazanıyor. olum ben maliyetine ayarlıyım size, yazın gidin istediğiniz kadar takılın.

ne o yeni bölümün senaryosunu okumak ne binanın projesini görmek ne de yazın o teknelerden biriyle açılmak kısmet olmaz ama. pezevenk anca atar tutar.

bak açık bi şey söylüyorum, 40 yıllık kolpacıyım bu adam kadar kolpasını görmedim.

senin amına koyim ben. ohhh be!

edit: oha bu adamlardan iki tane de burda varmış. sizin de amk! keh keh.