bugün

saplantı, ölüm diye birşey var insanlar ölen insanlar olmadan yaşayabiliyorsa biri olmadan yaşanır ama ben onsuz ölürüm kendimi keserim triplerine giriyorsa saplantılıdır.
zorlantıdır.
Tamamen tembelliktir.
Offf.. simdi git bastan flort et yeniden bir suru para harca kapris çek vs vs. Sevisme asamasina gelene kadar yapilacak, hem de yeni baştan yapilacak bir süru bir sürü ìş.
Şu hayatta kimse aşktan ölmez. He gider kafana sıkarsın o ayrı bi salaklık tabi ama onun dışında aşk diye bir illet yok tamamen psikolojik. Ölümlü dünya boşverin böyle saçmalıkları. Cevap; saplantı.
ne aşktır ne saplantı bana göre çünkü ben onu onunla öldürdüm.
saplantının allahıdır. başka birine saplayana dek sürer.
Direkt tırtlık. Çünkü onun yokluğunda serotonin ve oksitosin hormonunu arttıracak başka bir meşgalen yok demektir.

Motive olacağın iş uğraş bul geçer.
aşk veya saplantı değildir. yanında gezdirecek, eline verecek, yeri geldiğinde siklemeyeceğin oyuncağın elinden gidip de tekrar 31'e kaldığın için duyduğun sinirdir. hele bir de buna, senle yaptıklarını başkalarıyla yapacağı gerçeği de eklenince, al sana kadın cinayetleri. kafanı kaldır ve yoluna devam et. kafanı kaldır derken, omuzlarının üzerindekinden bahsediyorum...
saplantı.

hiç bir karı veya herif için değmez. dünyaya bir kere geliyosun tadını çıkar başka kollarda.

otobüs gibi bunlar.

hemen bi tane daha gelir.
güncel Önemli Başlıklar