bugün

efendim yaşadığımız coğrafyanın ibretlik gerçeklerinden biridir. çok samimi olmadığım lakin tanıdığım bir insanın, bir gün erkek arkadaşıyla ayrıldıktan sonra bana söylediği ''onsuz yapamam, ne yaparım ben şimdi'' cümlesini kurduktan tam 3 ay sonra sevgili bulması durumudur. lan ne kadar garip insanlar var şu dünyada. daha 3 ay önce salya sümük ağladığın, onsuz yapamam dediğin insanı 3 ayda nasıl unutuyor anlamıyorum. bu kız veya erkek farketmez. sadece bunu yapana lafım.
Bahsettiği ' o' yarraktır azizim.
sizin dokuzuncu sevgilisi olduğunuzu gösteren durumdur.

ya espriye bak be.

işte bunun için ben a.d.g.g yim.

zaaaaaallll..

hala kendime şuku veremiyorum lanet olası.
3 aysa iyi geberiyorum derken ertesi gün yenisi ile ortaya çıkanlar var.
Belki sevgilisiz yapamam demek istemiştir.
Anasını sikeym öylelerinin.
3 ay fazla. ben 1 ay olmadan birini bulmuştum. Ama haketmişti şerefsiz piç.
Yapan varsa helal olsun gerçekten.

Değmez anam değmez bu erkek milletine.

Sen kimsin b*k?
Kizlarin hepsi boyle.
Fazla aciklamaya gerek yok.
Eksileyen kizlar olacaktir illaki yada erkekler...
Ben yeterince analiz ettim insanlari.
kadın bu. daha o akşam bulur. ne üç ayı.
Kadinlar ask acisi çekmez hemen yedek oyuncuyu devreye sokarlar.
Sensiz yasayamam gibi laflara inanmayin.
kadınlardan beklenen sıradan bir durumdur. şaşırmam.
üç ay mı. üç ay 90 gün . çok bile. sevgiliyken kız da erkek de onsuz yapamam , ölürüm vs.şeyler söyler. ama gerçek öyle değildir. herkes herkessiz yapar. çok aşıksa acısını çeker o ayrı. fakat hayat devam eder.
ben sevgilimden ayrıldıktan sonra kendisi 3 gün içerisinde bir sürü erkekle cikti. Oysa ki bana ölesiye asikti güya. Ayrıca nerde it kopuk var onunla beraber oldu. Bu da yetmedi, arkadaşlarım dediğim piclerle beraber oldu. Komik olan su, 3 sene boyunca bana devamlı bir sekilde ulaşmaya calisti ve ondan sonra bana benzeyen, geldiğim memleketten gelen ve benimle ayni adi taşıyan birini buldu ve evlendi.
3 ay çok, iyi dayanmış helal kaarşime.
valla bu ibneliğin kızı erkeği farketmiyor.
Ucuzdur. Ama geç bile kalmış. Türdeşleri amına koyuyor ortalığın.
Güzel bir kızsa üç ay normal, hatta çok bile. Kim bilir ne avcılar etrafında tünemiş bekliyordu, ayrılır ayrılmaz kızın önünde resmi geçit yapmışlardır.

Aralarında yakışıklı, kaslı, bmw'li bir genç elbette olacaktır. *
Onsuz yapamadığı için sevgili yapmıştır.
Çoğu kişi hatun tayfasına sövmüş de ben asıl şunu merak ettim. Kadın ya da erkek farketmez, karşı cinsinden & partnerinden “sensiz yapamam” sözünü duyup da buna sahiden inanan, “tabi lan bensiz yapamaz” diyen var mı ?
Yaradılışı gereği yalnız yaşamaya programlanmayan canlılar olarak bu sözü yiyen var mı ?
Hayır eğer varsa gerçekten üzücü sizin adınıza. Daha çok tokat yersiniz hayattan bu beklentilerle.
Fikirler ve hisler orospudur, günlük hesap yapar.
Kimsenin hissine ve fikrine güven olmaz, bu sebeple gelecekle alakali büyük konuşan kim varsa hayatinizdan ya siktir edin ya da ciddiye almayın. Dün ne yediğini unutanlar, 20 sene sonrasını görüyormuş gibi konuşmaz mi, illet oluyorum amk.