1. 1.
  . yine yeni yeniden - sezen aksu
  sinanay- ceza
  1945 - mor ve ötesi
  seninle - nükhet duru
  haydi gel benimle ol - emre altug
  sen aglama - sertab erener & tulug tirpan
  unzile- sebnem ferah
  bir çocuk sevdim - aylin aslim
  sultan süleyman - levent yüksel & murat uncuoglu
  dokun bana- ajda pekkan
  tutsak - nilüfer
  hep bana - zerrin özer
  yalnizca sitem - hüsnü şenlendirici
  3 ... vincent vega
 2. 2.
  ajda pekkan, nükhet duru, zerrin özer, nilüfer, sertab erener gibi onlarca sevdiğim sanatçının katkısıyla hazırlanmış olan oldukça başarılı bir albüm.
  2 -1 ... leggare
 3. 3.
  tribute albümlerin gönlümdeki ilk beş sıralamasına 2. sıradan girmiş albümdür. işini bilen adamlar ile yapılan her iş gibi bu albümde hayatıma büyük bir renk katmıştır. müzisyen seçimlerinden, vokal seçimlerine kadar herşey kulağıma ziyafet vermektedir.
  1 ... music box
 4. 4.
  sertab erener'in sen ağlamanın ruhunu söküp aldığı, Şebnem Ferah'ın ise Ünzile'yi süper bir şekilde yorumladığı tribute albümdür. ayrıca bakınız: (#1706669)
  ... faithful lover
 5. 5.
  sezen aksu'nun nilüfer'le taninmis olan yine yeni yeniden'i, nilüfer'inse sezen aksu'yla taninmis olan tutsak'i seslendirdigi albumdur. *
  ... limon cicegi kolonyasi
 6. 6.
  ceza ile sezen aksu nun beraber okudukları şinanay bu yeni hali ile de mükemmeldir. tam bir istanbul şarkısı olmuştur. vapur, martı, kızkulesi, simitçiler gibi istanbul simgeleri şarkıyı dinlerken akılda canlanmaktadır.
  ... vasifsiz isci
 7. 7.
  kesinlikle alıp dinlenesi bir albümdür.
  ... cemmm
 8. 8.
  mükemmel albüm. özellikle ünzile şarkısıyla şebnem ferah ve bir çocuk sevdim ile aylin aslım hayatlarının yorumunu yapmışlardır. sadece o iki şarkı için bile alınacak bir albüm. ayrıca mor ve ötesi ve emre altuğ da iyi söylemiş. geriye de zaten ustalar kalıyor.
  1 ... africa
 9. 9.
  ünzile-şebnem ferah
  1 ... cnnturk
 10. 10.
  sezenden başkası yalan bu albümde.
  3 -1 ... konigin