bugün

dm de seks yapıp daha sonra duş alıp uyuyorlar.
(bkz: sexting)
sahur yaptık, canımız isterse bir şeyler de karalıyoruz. tv 100 de tivibu sayesinde s400, f35 vs konularının tartışıldığı yüz yüze isimli programı geçmişten izliyoruz. öyle yani. sen ne yapıyorsun
yattığım yerden entry giriyorum birazdan bir şeyler yer yatarım herhalde sabaha doğru.
yattığım yerden entry giriyorum birazdan bir şeyler yer yatarım herhalde sabaha doğru.
Dmax'te mma var ona bakıyorum.
00 cuarasını kolluyorum bi yandan.
hafif müzikle yağmur sesine harmanlayarak boş yapıyor.
Herkes sigara yakmış 00:00’ı bekliyor.
akşamdan kalma yorgun haliyle başını yaslayacak bir arkadaş arıyor. ve dün yurttan atılma tehlikesi geçirdi, iyi bok yedim diye düşünüyor. neden yurtta böyle şeyleri yasaklarlar diye düşünüyor. sövüyor da sövüyor. bu çeşit kısıtlamaları sevmiyor.
yener çevik'in ne kadar beceriksiz ve gereksiz bi rapçi olduğunu düşünüyor.
pes 13 oynuyorum oyundan atınca da sözlüğe bakıyorum gelen giden var mı diye.
Merak edilen...

Entry girmediklerine göre sanal seks mi yoksa.
arı boku yiyoruz.
Olmuşlardan topluyordum.
sayfayı yenileyip duruyorlar.
Muhtemel ki hem çalışıp hem de entry giriyorlar.
çalışıyor.
Aydınoğlunun açtığı başlıklara "açacağın başlığı sikeyim" diyor olabilirler benim gibi.
Şuan yeni online olmuş olmamız hasebiyle girer girmez bir canlıklık bir renk bir ahenk bir hava bir rüzgar bir karizma katma peşindeyiz. Zira bizim olduğumuz yer durağan kalamaz. Her girdiğimiz yeri karıştırırız. Sallarız. Sarsarız. ırgalarız. Mutlaka aktive ederiz elhamdulilah.
(bkz: aydinoglu 41) her taşın altından sen çıkıyorsun
görsel
Merak edilen sorunsal.

308 tane online yazar var lan. Sol frame niye yavaş. Ne bok yiyorsunuz. Anlatın bakalım. Zaten bir bok olmaz sizden. Bu saatte Sözlükte olan adamdan vatana ne Hayır gelir ki ?

Ne bok yiyorsunuz. Anlatın. Evet.
Çoğu okumanın yazmaktan daha öğretici olduğunu bilen insanlar. mesela ben şu an sizi ayıktırırken ne öğrendim? hiç bir şey ama bu vakti okumaya versem çok şey olacaktı.
Sadece mesajlasiyorum valla su sirada. Uyku oncesi takilmacalar.
Bakiyorum belki izmirden biri cikar da bira icerik.
Başlıklara bakıp en ilgi çekici olanını arayıp entry giriyorum. Şeklinde basitçe cevaplanabilecek sorunsalımsı.