bugün

hiç olmamasından veya ödevden iyidir.
PowerPoint detaylı kullanımı, alt-tab yapma hızında artış ve 10 parmak klavye kullanımı. Artık fareye fazla ihtiyaç duymadan klavyeden her şeyi halledebiliyorum.
Hiçbir şey. Bazı dersleri test yaptılar 20 dk 20 soru, 25 soru 30 dk gibi. Stresten düşünemedim tabletten okuyup analiz edemiyorum mekanik okumaya hiç alışık değilim. Bütün notlarım çok kötü geliyor. Hiçbir şey öğrendiğim yok sadece kendimi baskı altında hissediyordum. Okulda notlarım 60-90 arasıydı şu an hepsi 50’lerde. Artık hiçbir şey okumak, öğrenmek ve düşünmek istemiyorum. Kendimi zorunlu hissediyorum. Bazı hocalardan nefret ediyorum. Kafalarını s*kiyim onların. Lanet olsun hepsine. Ben bu okulu bırakacağım.

Okulda klasik sınavlara 60-120 dk arası veriyorlardı. Tüm bildiklerimi düşünüp güzel bir yazı ortaya koyup en son anlam bozukluklarını ve noktalama işaretlerini hallediyordum. Şimdi 40 dakika felsefi soruya 2-4 arası soru soruyorlar. Düşünemiyorum. Her dersten 2-4 arası kitap okuyoruz 40 dakikada 2 soruyu araştırmalarım ve okuduklarımla analiz edip nasıl yazabilirim makine miyim ben.

Diğer bölümler ezbere bilgi arkadaşımın 20 soru 30 dakika sınavına 4-5 kişi bilikte girip 90-95 lik sınav çıkarıyoruz. Biraz insaf be. Lanet olsun domuz uludağ felsefe akademisyenlerine.
En kısa zamanda soru başkasına nasıl çözdürülur?
Ezberlemenin anlamaktan;kayıt etmenin özümsemekten evla olduğu.
güncel Önemli Başlıklar