bugün

egoyla falan bi alakası yoktur, insan psikolojisidir her zaman bir olmaz sonuçta...
Ego falan değil mobilden cevap yazmaya üşenmek o.
bazı insanların cevap verilmeyi hakketmediğini düşünüyordur, her şeyi egoya bağlamak saçma. bazı tiplere cevap vermek zaman kaybıdır. kişiyi fuzuli yere yorar.
en acaip duyguların insanıdır. belki de düzgün bir karıdır ve sizinle yüz göz olmak istemiyordur.
Sözlüklerde sık sık başa gelen olaydır. Artık ego mudur, hayatın gizliliği felsefesi midir bilinmez ama insanı sinirlendirdiği kesindir.
açık diye basında olmak zorunda değildir, belki de başka bişeye bakıyodur, bişeyle ilgileniyodur. sonrasında zaten bu kadar geç cevap vermek yerine hiç cevap vermiyodur. iyi düşünmek lazım yani. ya da yok siz kötü düşüncem ben illa diyosanız konuşmak istemiyodur, sizi iplemiyodur, muhabbetiniz bayıyodur.
Telefondan giriyorsa, çıktığı halde online gözüken insan olabilir.
cool görünme çabasında olabilir, yada ben seni siklemiyorum bak da moralin bozulsun gibi bir hali vardır.
karizma peşindedir ya da karizma onun peşindedir. mesaja bağlı biraz da.

yorgun insandır.
sosyal ağlarda ve sohbet platformlarında bolca bulunan insan türüdür. isminin yanında yanan yeşil ışığa rağmen atılan mesaja cevap vermez. sorarsanız da genellikle "meşguldüm, şöyle şöyle yapıyodum" tarzı cevaplar alırsınız. ulan madem başka işin var niye oturum açarsın ki? hiç değilse bir meşgule, çevrimdışına falan al. insanlar bi garip.
güncel Önemli Başlıklar