bugün

Uyumaya çalıştım uyuyamadım sonra yarın tatil hülooo diyip sözlüğe geri döndüm. Yine de uyuyaydım iyiydi.
Sexting.
bir şey yapmak zorunda mıyız amk.
Tüm varlığımı bitcoine yatırıp yatirmamayı düşünüyorum. Malum 2023 gibi patlama bekleniyor. Hem de çok büyük patlama. Çünkü bitcoin arzı sınırlı. Talep fazla. Arz gittikçe azalınca talebin artacağı ve 100.000 lere geleceği yorumları yapılıyor. Tabii fos da çıkabilir. 2023 e kadar bircok sanal para rekabet edecek. Mesela herkes bitcoin yüklenirken ripple bitcoinden kat kat daha fazla değerlendi.0.006$ dan 2.5$ ı gördü.

Yatırım tavsiyesi değildir aman ha *
bu saatte yapılacak en güzel şey kahve eşliğinde şarkılar keşfetmek. ben de bunu yapıyorum.
Halay. Şuan halay saati
Uyku tutmadı. Kar yağmaya başladı kar yağışını izliyorum..
Yaklaşık yedi bucuk saatir otobüs yolculuğu yapıyorum ve kıçımı hissetmiyorum.
1/6 milyar'lık payıma düşen kadar şahsım adına,

Sessiz çığlıklar bastığım bir gece oldu. iki kişilik bir dünyada yankılanıp 6 milyarlık dünyada hiç duyulmadı.

içimi kazdığım, içime gömdüğüm bir gece oldu. Toprağı iki kişilik dünyadan, ötekinde yaprak kıpırdamadı.

Bu dünyadan biraz izin aldım,
Hem,
Ne zamandir gercek kendimin sesini kendim bile duymuyordum bana da iyi oldu.

Ben bir hiçim, ben artik bir hiçim dedim birazcık. Acı, birazcık. Acıcık.
Eski entrlarimi okuyorum..
Hayata isyan edip yorganın altından gizli gizli ağlıyorlar. Yıkık lan bunların hepsi. Ben mi? Ben alfa bir şekilde karanlıkta sigaramı içip proleterya rejimi hakkında iç sesimle hararetli bir tartışma içerisindeyim. Her an mevzu sen abdülhamiti savunduna gelebilir.
Uyumak istiyorlar benim gibi lakin uyuyamıyorlar. Misal benim yan komşumu muhtemelen ayı boğazlıyor yoksa bu kadar bağıramaz bir insan.
66 kalmışız sözlük arka planda kalıyor, youtube'da video izleyip video bitince ara sıra sözlüğe bakış atıyorum.
Nargile içiyor.
okuma yapmaktayken, alarm çaldı, baktım, şimdi işe gitme vakti yazdı, ekranda.
Yazacak entry ariyoz ama hep yarak kürek başlıklari anasayfada gordugumuz için yazamiyoruz.
çay içerken tv izliyor bir yandan da entry giriyor.
Yeni yazarlar keşfediyor(um).

Artık ulu'da yazmak mantıklı değil, hiçbir anlamda. Kaliteli olan birkaç kişiyi takip edip girdiği entryleri okumak, yazmaktan daha zevkli. Valla bakın, dikkat çekmek için saçma sapan şeyler yazacağınıza bir kenara çekilip olanları seyredin, daha çok eğleneceğinizin garantisini verebilirim. Nasıl olsa burdaki hareketlerin çoğu troll hesaplar sayesinde oluyor. O kadar bilgi içerikli entry giren, deneyimlerini aktaran yazarların konuşulması gerekirken sadece belli kişilerin ve konuların konuşulması çok üzücü. Birileri burayı defterinin ilk sayfası olarak görürken, birileri de müsvedde olarak görüyor.

Bundan sonra okuyucu moduna geçiyor ve değerli entrylerinizi artılamak için bekliyorum. *
türk futbolunun son halini izliyorum. bitmiş, berbat.