1. .
  bilindiği üzere fake olmadıkça kız yazarlar da kendini az çok belli ediyorlar. fake olanlar daha çok belli ediyor tabiki.

  online listesi açılır şu anda görüldüğü üzere 713 adet online yazar var. tek tek nickler incelenir. küfür varsa geç. kız değildir. argoyu geç kız değildir. çiçekli böcekli bir nick varsa tıkla üzerine bir entrylerine göz gezdir.

  ikilemde kaldığın nicklerde kesin entrylere göz gezdirmek gerekir. eğer entrylerinin çoğunluğu vıcık vıcık duygu içeriyorsa kızdır. tereddüt etme kanal bulmaya çalış asılmak için.

  peki bu sırrı açıklamanın zamanı geldi. bir kız nickine yakışır nicki olan yazarın fake olup olmadığı nasıl anlaşılır. şok şok şok dikkat edin buraya bir daha anlatmayacağım.

  arka taraf kapat o camı. çek elini şeyinden oğlum. dinle dersi.

  son girdiği entrylere bakın. son 1 haftada kaç entry girmiş. girdiği entryler hep aynı konu üzerine mi? bunlar az çok belli eder.

  ha birde tabiki en uzun entryleri ve ilk girilen entryleri bize fake olup olmadığına dair en sağlam bilgiyi verecektir. 3. gözünüzü açın. 3. bacağınızı değil gözünüzü diyorum evladım. 6. hissinize sarılın. sonrasında iyi bir çocuk olursanız belki hatun yazarları bile görebilirsiniz!
  1 -2 ... february31st