bugün

an itibariyle 200'ü bulmuştur.
an itibariyle 236...

(bkz: online kişi sayısı artınca orgazm olan yazarlar)*
Su an sözlükte kac kisi oldugunu gösteren fonksiyonlardan biridir. 1'de olabilir 1000'de olabilir... An itibariyle X kisi'yi bulmustur yada an itibariyle x gösteriyor tarzinda yazilar basligi sisirmekten baska bir ise yaramayan baslik.

(bkz: Viewonline)
269a ulaşmıştır. *
an itibariyle ışığı gören gelmiş dedirten sayıdır.
an itibarıyle * * 256 olan sayıdır. ancak çaylak sayısındaki akıllara zarar artış da dikkatimi çekmiştir. eyvallah okan abi ve yazar alımı bizde süreklşi var diyen arkadaşımız. seni eleştiriyorlar ama sen iyi niyetle yanlış kelimelerle bir cümle kurdun, yine de reklam olduk.
263*
sayının bu kadar yükselmesin de kimin payı varsa allah onu davul etsin... *
son günlerdeki en yüksek sayıya ulaşmış bulunmaktayız. an itibariyle 212 gördüm. geri kalan başlık sayımıza katkıda bulunmaları için bütün yazarları seferberliğe davet ediyorum. haydin hainler sizde günah çıkartmış olursunuz.
yakında, online kişi sayısı başlığındaki entry sayısı ile başabaş gitmesi beklenen sayıdır. * *
4. nesil bir yazara, ilk kez sözlüğün bu kadar kalabalık görülmesi. *
yorum yazdığım başlık almış başını inmiş on saniyede.

çetin hava koşulları

noluyo lan

rekor sayı ne
yılbaşı sebebiyle, normal şartlara göre bu saatte yaşayacağı en büyük düşüşü yaşamış sayıdır. sözlüğü de düşünün, onunla da ilgilenin, onun da yeni yılını kutlayın.

(bkz: mutlu yıllar sozluk)
cevrim ici kişi sayısı veya sitede bulunan kişilerin sayısal çözümlemesi şeklinde değiştirilmesinin önemle ricası şeklinde yorumların asli sebebidir. Ya da bir şey değildir. Olsa olsa faraziyedir.

(bkz: Hadi canım)
suan icin 153 kisi olarak görünen online sayisi.
an itibariyle aldığım sonuçlar gözlerim yaşardı lan biz bizeyiz böle mahalle kahvesi gibi oooo gizem sende gelmişin girmesen araya ölürsün zaten

toplam ziyaretçi:
22

üyeler (6):

hakanorhan son ? /msj
insane son ? /msj - losing sleep in too deep.
marmaramat son ? /msj - kısa bi zaman izninizi istiycem tekrar görüşmek dileğiyle
Mendakkadukka son ? /msj - sivil
passion son ? /msj
gizemli yazar
(bkz: online yazarlar)
(bkz: aramaya inanmak)
kim olduklarını merak ettiğim daimi 240 kişidirler.
f5 e basarak aldıgım sonuçlara göre 62 kişiyiz.
an itibariyle şimdiye kadar sözlükte gördüğüm en az sayıdır. 61 online var efenim.
an itibariyle 404.
yapıştırıcı gibi mübarek.
Ben niye göremiyorum. Kör mü oldum lan dedirten bir konudur .)
sözlükde online olan yazar , gammaz , çaylak sayısıdır.

Anket pardon an itibariyle 676 kişidir.yok mu artıran dedirtir.
667 diye görüyorum. şaka mı?!
675 oldu.
Çaylakları saymazsak ...
Sesime ses veren karlı dağlarmış...
Dağ sayısı 1