bugün

17 aralık 2013 ihale ve rüşvet operasyonu sonrası başbakan beyanatı.

onlar dediği emniyet müdürlüğü amk. içişleri bakanlığına bağlı ve gözaltına alınanlar arasında içişleri bakanının oğlu da var.

bunun dediğine bak.
http://www.haberoku24.com...lahimiz-var-17980-haberi/

acınası beyanat. komikmiş kardeş...
--spoiler--
hıaaaa allah ne kadar süper lan!!!
--spoiler--
işi allah a havale etmişse iyice çaresiz demektir.
diyanet işleri beyanına benzeyen başbakan beyanatı.
(bkz: sakin olun allah deyince hepsini unutacaklar)
cemaatçilerin yakında hepsinin fişleneceğini belirtir.
Bir tek onların allah'ı var zaten. Biz bilmiyoruz müslümanlığı.
polisimiz destan yazdı diyenlerin sözü.
her koşulda din nasıl sömürülür durumunun en kanlı canlı örneği söz. hadi ya noldu hoca efendinden oyları alırken maddi destek alırken bi şey demiyordun. o zaman her şey güllük gülistanlıktı.
tayyip erdoğan ı sevme sebebidir. adam toptan tüfekten korkmam diyor. yiğit adam büyük adam.
başbakan burda cemaat için allahsız demiştir.

daha önce de gülen firavun demişti.

kimlikler deşifre oluyor iyice amk.

yapmayın etmeyin lan. *
fetullah gülen akp ye saldırıyor diye sevinen arkadaşlarım , bu ülke hiçbir grup zümre cemaatin güdümünde yönetilemez bu ülkenin hiçbir kurumu bazı insanlarca yönlendirilemez ve hiç kimse nefret de etse T.C Başbakanının tehdit edilmesine müsade edemez .bu ülke şeyhler dervişler cemaatler ülkesi değildir!!

ben cemaate karşı akp den yana tarafım!!
allah'ı (haşa) tekeline aldığını zanneden zavallı beyanatı.
allahı (bkz: odin) olan beyanatidir.
şakirt başkenti Konya'da yine bir açılışta konuşan ve din istismarında, din sömürüsünde sınır tanımayan rte'nin, nasırına basıldı denilebilecek ifadesi.

bü ülkede sadece rte ve şürekası namuslu ya, sadece onların Allah'ı var ya, sadece onlar inanır, dua eder ya; hah işte, çok bozulmuş bizimkisi eleştirilere, operasyonlara, hakan Şükür'ün istifasına.

canım benim yaaa.*
o zaman niye 1500 tane korumayla geziyorsun sen allah a güvenmiyor musun diye sorarlar adama.
her şeyini kaybetmek üzere olan yitik toplum beyanı.

not: yanıldıkları bir şey daha var.
kezban kelamıdır. götü boklu kuzbandan beklenen açıklamadır.
bir acziyet cümlesidir. akp'linin teki amerika'ya meydan okuma durumudur demiş. amerikanın kucağında ülkeyi yönetenler amerikaya meydan okuyamazlar yavrum benim. sonra o amerikalardaki,isviçrelerdeki milyarlarca doları yedirmezler adama. bu toplu tüfekli din iman soslu tepki olsa olsa her iki tarafın da allahı olan abd'ye bir serzeniştir.zira cemaati akp'nin üzerine salan conidir.
(bkz: atma recep)
allah adıyla hamuduyla götürenlerin son çırpınışları inşallah.
sözün sahibine ''o zaman neden koruma ordusuyla geziyorsun ? ya allahım var diyip yalan söylüyorsun ya da allaha güvenmiyorsun.'' diye sorulacak bir soruyu akıllara getirir.

not: bence ikisi de. eğer ikincisiyse senle ilk ortak yönümüz başbakanım. ben de güvenmem ona. *
güncel Önemli Başlıklar