bugün

1- ekseriyetle dişi cins olmaları, sözlükten bir erkekle ilişki yaşadıktan sonra rezil olmamak amacıyla * hesaplarını kapatıp yeniden açmaları. burası türkiye normal.

2-eksiyetle embesil olmaları.

3-12. nesil erkeklerin ekseriyetle karı kız olaylarında kendini rezil eden eski nesil tip olmaları. amına koyim bi işi de düzgün yapın da benim gibi, hesap silip açmak zorunda kalmayın.

4. bu özellik sanırım kendi hesabıyla trollük yapamayıp yeni nesil hesaplarla bunu yapan tiplere yüklenmiş. bir de kendine artı oy veren gerzekler var. onlar oksijen yakmaya gelmiş sadece dünyaya aq.

neyse benim tespitlerim bu kadar. düşünce özgürlüğü denen şey var. ben fikirlerimi söyledim.

teşekkürler.

Edit: embesil diyorum da inanmıyorsunuz işte, onikinci derken özel bir şeyden bahsediyoruz, bu gibi durumlarda birleşik yazılabilir. Birgün gazetesinin bir günü birgün yazması gibi.
(bkz: vazelin alın burası karışacak)

göt contasına misilleme bekleniyor.
bir taktan anlamamaları.
bizden sonra gelmiş olmalarıdır. eee ne demişler çayda dem sözlükte kıdem. 5 sene burada en alt devre olarak gelsinler diye bekledik. artık biraz hareket görelim. birkaç taneniz sofrayı kurun birkaç taneniz yemekleri yapın birkaç taneniz yerleri süpürsün sözlüğü toz götürüyor. hadi bakayım..
12. nesil olmaları.
Arada sırasa yazmak istedim ve bu nesile denk geldim acaba?
Embesil değil aşırı embesil olmaları şeklinde güncelliyorum. Hala onikinci nesil ayrı yazılır diyolar aq. Bu gibi özel durumlarda birleşik yazılabilir, Türkçe dersinize kimyacı mı girdi sizin. Bu nesilden umutluydum ama yok abi, bunlardan bir sik olmaz.
çoğu ergen ve cuhape sempatizanı ve ateist olmalarıdır. bir umuttur yaşamak dedik ama yok arkadaşım yok bunlardan anca turşu suyu olur. cidden çok yazık..
Embesiliz deyin gider.
Cuhape cuhape deyip durdun.
Kimse bilmez nere yerin yurdun.
128 milyar doları sanki Reis'e sordun.
Ah be Lukıs'ım; sen bu akılları nereden buldun?
sözlüğün geri kalanıyla aynıdır. amk yerinde devrecilik mi yapıyorsunuz lan?
binlerce yazarı bir kefeye koymakta ne bileyim yakıştıramadım.
%95 i yıkık.

istisnasız yıkık.

Tespitlerim bu kadar.
Başlığa baktım da alınan kim varsa başlığa gelmiş. Eheheh demek ki tespitler doru.
sözlüğü ayakta tutmaları.
hepimiz vurduruyoruz.
Bazıları eski yazar olup tekrar hesap açmıştır.
%80’i sözlüğün amına koymuştur bi an evvel silik olmaları gerek..
sözlüğün tamamına yakınını oluştururlar.

mülteciler gibi çoğalıyorlar.
güncel Önemli Başlıklar