bugün

görsel

kendimi daha özgürlükçü zannediyordum ama otoriter de bir yapım olduğu doğrudur. bireysel hak ve özgürlüklere değil devlet yönetimine ve ekonomiye otoriterim.
görsel
Sol otoriter çıktım. Terörist olduk mk.
%65 otoriter çıktım. faşist olduğumu bilirdim teşekkürler onedio. Ama esrar kullanımı yasal olmasın dedim diye mi otoriter çıktım acaba, ne alakaysa siyasi görüş testinde.
Hakikatli bir test olsa gerektir. Bila kayd u şart yobazının fotoğrafını iyi çekmiş.
Ekonomik Bakış Açın: %57.5 Sağcısın
Toplumsal Bakış Açın: %53.8 Otoritersin

tam olarak doğru değil aslında .
%57,5 sağcı, %57,5 özgürlükçüymüşüm.
bu da beni %42,5 solcu %42,5 otoriter yapar.
böylen puşt gibin ipne gibin bişi.
Diğer onedio testleri gibi sikko bir testtir. Önceden hiç olmazsa arada eğlenceli testler yapıyorlardı, artık hedef kitlelesi 55-60 yaş arası Facebook teyzeleri olsa gerek.altın Günlerde; ‘ay kız Şükran ben %52 solcu çıktım herif duymasın akşam canımı çıkarır’ geyiğine malzeme olurlar bundan sonra.
Bugüne kadar hiçbir zaman siyasi görüşümü bir magazin sitesinin sorularına göre belirlemediğimden umrumda olmayan testtir.

Apolitiklik çağın vebası anladım ama bu kadar da değil. Sen kendinin ne olduğunu bilmiyorsan bu site mi bilecek?
görsel

Heyt be yavrum abbas.
Sözlüğün en az %90 nın solcu olduğunu göstermiş olan ankettir.
Sonra gelip bir de sözlükde tayip istifa imam hatipler kapatılsın suriyeliler ülkemden defolup gitsin demiyorlar seviyorum sizi.
Ama biraz size öğretilen kemalist düşünce kalıplarının dışına çıkıp biraz daha nesnel biraz daha liberal düşünce ile düşünmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Sonra bir çoğunuz yobaz kemalist oluyorsunuz.
merak ettim yaptım.

ekonomik bakış açım: %67.5 solcu, toplumsal bakış açım: %55 özgürlükçü çıktı.

yapmasaydım da ben ne olduğumu zaten bilmiyor muydum? tabii ki biliyordum. onedio'da gezinmek, vakit öldürme can sıkıntısına birebir olsa da hiçbir konuda kendine ait fikri olmayan bir insan kalkıp da test sonuçlarına inanmamalıdır.
%60 sagcı
%52,5 ozgürlükçü.
(img:#1967885)

Tabi bea.*
Solcu ve otoriter çıktı.

Özgürlükçü olmak için daha var.
görsel

Krem peynire şükürler olsun ki sağcı beyinsizlerin arasında değilim. Teşekkürler onedio.
Solcu otoriter %55.
Harbi lider olacakmışım yanlış seçimler yapmışım gibi hissettim şuan.
kılışdar çıktım.
Solcu, özgürlükçü.
Bu testleri hangi mallar çözüyor acaba diye düşünüyordum artık düşünmüyorum. O mallar aramızda imiş meğerse.
ideolojimi yansıtıyor.

görsel
görsel

Sağcı, özgürlükçü çıktım.

(bkz: 404 not found)
Ne saçma sorular bunlar.

görsel
her daim solcuyuz. işçi emekçiden yanayız.

görsel
sorular fena değil, güzel bir test, benim sonuç beklediğim gibi *

Ekonomik Bakış Açın: %67.5 Solcusun
Toplumsal Bakış Açın: %67.5 Özgürlükçüsün

https://onedio.com/haber/...100-ortaya-koyuyor-652185