bugün

Fazla abartıyosunuz kurdukları cümle bu " Sonuçta assolistler sahneye en son çıkar. Çerkes kızlarını, Karadeniz kızlarını, Ege kızlarını uzun uzun anlattık; sıra şimdi Kürt kızlarında!"

Hepsini tek tek anlatmışlar işte eksik ya da fazla cümle yok milliyetçi gibi davranıp da trübünlere oynamayın ırkçılıkta yapmayın..!

Edit: dis like atanlar ben kürt değilim ama siz hakaret edilecek insanlarsınız o kesin, biraz empati yapmayı deneyin.
kıskanmayın. herkesin güzel kötü tarafları vardır.
bir olay olunca bağıran cırtlak sesi eklememişler puanım:4.0
sırtlarını ypg'ye pyd'ye dayarlar maddesinin eksik kaldığı yalakalık. evet saç saç.
Küçük Kurt'cuklar rahatsız.
feminizm haklı bir davadır. sikindirik onedio feminazi geçiniyor diye boklayamazsınız. gelelim bu içeriğe. şu kızı, bu erkeği, kıçımın bilmem neyi ile övünmek zaten gerzeklerin işidir. yapacağınız içeriğe de genellemeye de sıçıyım.
Kusma hissi uyandırmıştır. Olmayan bir şeyi varmış gibi göstermek en iğrendiğim şeylerden biridir. Slovak kızlarından bahsetseler neyse diyeceğimde kürt kızından bahsetmek nedir amk. Kürt kızı bi kere birey değildir. babasının, ailesinin geleniklerine göre yaşar. olmayan şeylerden bahsetceğinize gerçeklerden bahsedin. Sevdimi tam severmiş. neyi seviyor amk abileri kurşuna dizer...
Türk kızı dese sıkıntı yok kürt olunca insan irkiliyor yüzü ekşiyor evet beyler hepimizin içine sinsice o meşhur ırkçılığı koymuşlarda farkında değiliz.
rüyanıza girer açmayın.
bundan 1 yıl önce bir müşterimin reklam projesi için onedio ile görüşmeye gitmiştim.

sitelerindeki manipülatif ve provokatif siyasi başlıklara neden ağırlık veriyorsunuz diye sormuştum.

adamlar artık freelance içerik editörleriyle çalıştıklarını ve kontrol etmekte zorlandıklarını söylemişlerdi.

yani onedio'ya freelance olarak girip sikinizi taşşağınızı sallaya sallaya istediğiniz listeyi hazırlayıp onaysız şartsız yayınlayabiliyorsunuz.

boka batmışlar haberleri yok.