bugün

neden alındılar ki zaten şeklinde destek verilmesi gereken kampanya.
(bkz: onbirinci nesil silik)
Cogusunun eksiden geldigine eminim. Bir kismi ergen. Az da olsa inciden gelenlerin oldugu nesil. Kampanyaya sonuna kadar destek veriyorum.
gayette yerinde ve ciddiyetli bir dilek.
tutmayacak kampanya.

bir ara kızlar,
bir ara abazalar,
bir ara yobazlar,
bir ara onuncu nesiller silinsin kampanyası yapiyordunuz. sahi o isler noldu?
Onbirinci nesil ve çok yeni bi yazar olarak içten içe üzülmeme neden olmuş başlık. Bizi neden sevmediniz?
Silsinler bakalım egolarını kiminle tatmin edecekler . Şu saçma ergen muhabbetinden sonra silinmek çok önemli bir olay değil.
şarkısının sözleri, 'silsen de gam yemem artık' olan kampanyadır. çokta fikimizde aq, siz kaybedersiniz.
siler misin sabaha mı bırakırsın dedirten kampanyadır.
başarılı olması durumunda harakiri yapacağım kampanya.
karnınıza mı basıyoruz acaba? iki sene önce sözlüğe katılmış olmakla iyi yazar olunmuyor. On birinci nesiller değil de kaliteyi düşürenler silinse keşke. Bazı başlıkları okurken onlar adına utanır oldum daha ne diyeyim.
bu ne seviyesizliktir, bazı onbirinci nesiller var yani insanın midesi kaldırmıyor yazdıklarını.
terbiyesizler bülüklü taşaklı memeli konuşuyorlar.
(bkz: her sene aynı muhabbet)
askeriye ya burasi devrecilik yapiyorsunuz.

bence de 11 silinsin 12 hic alinmasin.

hatta abaza olmayanlar yobaz olmayanlar da atilsin.

takilin oyle.
ya bu 11. nesil yazar 4. nesil bir silikse ve yeniden üyelik açmışsa?
(bkz: oğlum siz hayırdır lan)
Güldüren kampanyadır. Lakin 11. Nesillerin bazıları eskilerden çok daha kaliteli.
bir kaç tek rakamlı nesillerin nasıl karı kız sevdasına kastıklarını ve bazılarının da tam spastik derecesinde entrylerini görünce güldüğüm kampanyadır.
onuncu nesil yazar beyanı. Nooldu götünüze mi girdik yarram? (bkz: küfür için özür dilerim)
Güldüren kampanyadır.
Hiç alınmadım. 11. Nesiller gidince Sözlüğün seviyesi artacak mi sanıyorsunuz? Ne 6. Nesiller var ah bir bilseniz.
Şu da var ki 10. Nesil, 11. Nesil silinsin diye başlık açarken 9. Nesil 10. Ve 11. Nesiller silinsin diyor. Nasıl bir ego tatminiyse artık...
Bence 11. Nesiller değil de karılı kızlı başlık açan, sözlüğe başka amaçlarla gelmiş olanlar silinmeli.
güncel Önemli Başlıklar