bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    an itibari ile başlattığım kampanyanın cümlesi. bahsettiğim sadece yazarlar da değil üstelik... moderatörü ile editörü ile toplu bir hicretten bahsediyorum. bugüne kadar bir çıkış yapamamış, bizim sözlüğümüzü ekşili fakir çakma entellere ezdirmiş ve en önemlisi yeni gelen her nesle bok atmış diğer nesillerin sözlükten gitmesi bence artık sünnet değil farzdır. bakın kimseden bu fikrimi gizleyecek de değilim. mevcut faal yazarlar arasında küçük bir yeri işgal eden bu güruh her fırsatta yeni gelenleri sözlükten soğutmaya çalışmakta. neymiş efendim? adamlar eskiymiş de format nedir bilirmiş de bilmem ne... yahu her şeyden önce hiçbir çekici yanları yok. alabildiğine itici ve aseksi (evet var böyle bir kavram) ... ondan sonra bütün kızları absolute zero götürüyor diyorlar. biraz empati, biraz samimiyet... siz de karşı cinsle iletişim kurabilirsiniz. (göz kırpan smayliy)

yahu azizim, ben bkz vermesini bilmeyen dördüncü nesiller tanıdım. onbirinci nesli incicilik yapmakla suçlayan bu adamların %70'i sikli soklu bkzlar vermekte. hal böyle iken bir de bizlere siktir git falan diyorlar. 5-10 tane zeka geriliği yaşayan onbirinci nesil yüzünden bizleri suçluyorlar vs. ulan hadi biz yeniyiz diyelim... ya siz? eskisiniz de ne kadar değerlisiniz şu sözlük aleminde? ne yazdınız oğlum bugüne kadar? kaç kere istatistiklere girdiniz lan ezikler? işiniz gücünüz -ki eskiden beri durum böyle- zirveden, nick altından karşı cins kaldırmak. yazmazsınız belli bir süre geçtikten sonra ama yazanlara laf etmekten de geri kalamazsınız. azıcık emeğe saygınız olsun be... sizi gidi tembel, işe yaramaz, ayaratıcı (evet böyle bir kavram da var) yazar müsveddeleri sizi. ah tanrım... sinirden elim ayağım titriyor.

bir kere siz aramaya inanmıyorsunuz! onbirinci nesiller siktirsin gitsin benzeri bir kampanya için bilmem kaç tane başlık açmışsınız. yine aynı şekilde bizleri mal gibi gösteren onlarca başlık... aramaya inanmayan yazarları ciddiye alamam ben. yani belki cidden siktirip gidebilirdim ama sizler benim gözümde beş para etmezdiniz ve en önemlisi kime siktirip gideceğimi de söylemediniz...

sizin lafınızla iş yapamam. yani sonuçta lafını dinleyeceğim adamlara biraz da olsa saygım olmalı benim. ve evet azizim, üzgünüm ki hiçbirinize gram saygım yok.

^^onbirinci nesiller için isyan vakti. (12.23 - st.petersburg)

freeze you later
    2 ... absolute zero
  2. 2.
    kimse bir yere gitmiyor, kimse kimsenin isteğiyle bir yere gidecek değil. birilerinden rahatsız olan birileri sözlüğü terkedebilir.
    1 ... causless