1. 1.
    bazı şeyler ıslak penyeden fırlayan meme ucu kadar alenidir. sizin de dikkatinizi çekmiştir. annesini kaybetmiş -ölmüş demiyorum bakın, bulamamış- bir ceylan misali masum masum sağa sola bakmaktalar. kimisi trollük yaparak belki ucuz bir seks yaşarım derdinde kimisi ise sözlüğe alışamamışlığın verdiği kasvet ile giriler yazmakta. ama hepsinin ortak bir noktası var... şefkate muhtaçlık!

ilk başlarda şaka falan sandım. bu kadar saflık, bu kadar temizlik... bu devirde zor gibi geldi bana. yer yer saldırganlaşabilen tavırlarının arkasında o yaşanmamışlığı buldum. evet azizim, bu yazarlar şefkate muhtaç. hadi onlara şefkat gösterin... sonuçta istesek de istemesek de sözlüğümüzün bir parçası oldular. Onbirinci nesil onlar... onlara istediklerini verelim. böylece her şey daha umut dolu bir hale gelecektir.

-hey onbirinci nesil! sakin ol ve klavyeni yavaşça yere bırak. istediğini alacaksın!

tamam şimdi onların yalnız olmadıklarını gösterme vakti. hemen bir onbirinci nesil seçin ve saçını okşayıp ona püskevit ikram edin. göreceksiniz azizim, her şey daha güzel olacak...

freeze you later
    -1 ... absolute zero
  2. 2.
    yanlış yerde bekliyor.

(bkz: daha çok bekler)
    2 ... liz queen
  3. 3.
    Kimden şefkat bekliyor? Kendi nesillerinden mi? Kimi itelemişiz bugüne kadar? Açtıkları başlıkların saçmalıklarına bile göz yumduk, ileri gidenleri güzelce uyardık, şefkat bekleyen de gelsin yazsın bi zahmet şefkat bekliyoruz diye.
    2 ... rockonbaby