bugün

topluluk tarafından onaylanmayan, fikirleri yanlış kabul eden, yanlış düşünce cümlesidir.
(bkz: görelilik)
sadece onaylamayan kişiye göre yanlıştır.
Fikirler, doğru ya da yanlış etiketlerine bürünmek zorunda olmayan şeylerdir. Subjektiftirler ve yasak adını verdiğimiz sınır çizgilerine rağmen hızla üretilmelidirler.
kim 1 milyon ister yarışmasında böyle insanlar emin olduğu cevabı değilde seyirciden aldığı cevabı seçebilir.
anarşist bir ruh ile sadece kırılmayı bekleyen bir kilit, üstüne basıp geçebilirsiniz de..
Başarısızlığa uğrayan her fikrin saçma olduğu gerçeğine uygun cümlecik.
kime göre doğru, kime göre yanlış? toplum kim? toplum ne? doğru veya yanlış kavramlarının nesnel olduğuna inanıyorum. toplumdan soyutlanmamak adına aslında hiçbir geçerliliği olmayan şeyleri kabul eden ve yıllarca bu kurallara uygun yaşayan insanlara acıyorum. doğru öznel bir kavramdır, yanlışta öyle. herkesin kendi doğruları ve yanlışları vardır. kimse hiçbir şeyi kabul etmek zorunda değildir. nesnel doğrular ve yanlışlar bilimseldir. bilimsel olmayan hiçbir doğrunun geçerliliği yoktur.
Fikirler için onay gerektiğini düşünmüyorum.Hatta hiç birşey için onay gerektiğini düşünmüyorum.Düşünsel anlamda hiç bir konuda onaylayan olmadım, sadece dinledim.Hiç bir fikir ve düşüncemi onaylatma amacı ile kimse ile paylaşmadım sadece anlattım.
(bkz: her davranış kendi içinde tutarlıdır)
güncel Önemli Başlıklar